Daniel Magical zmienił konto Nikity na konto Gohy

Daniel Magical jak czarodziej. Zamienił Nikitę w Gohę

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,18.10.2023 10:45

Hokus-pokus, czary-mary Daniel Magical znów przyprawia o ciary. Patostremer najwyraźniej postanowił ponownie dokuczyć byłej dziewczynie Nikicie i zamienił jej stary profil na Instagramie w konto Gosi Magical.

Nikola Biela "Nikita" po rozstaniu i ucieczce od Daniela Magicala w zawrotnym tempie rozkręca swoją karierę. Walczyła na Clout MMA, nagrała singiel z teledyskiem i przeszła "glow up za sto koła". Ostatnio pisaliśmy, że patostreamer wciąż nie może pogodzić się z odejściem Nikity i opublikował relację uderzającą w jego byłą.

Później za sprawą Krzysztofa Puszki "WINNY LIVE" mogliśmy zobaczyć wstrętne wiadomości na temat Nikity, które Magical wysyłał do bliżej nieokreślonej osoby. Mało istotne z kim rozmawiał. Ważniejsze, co pisał na temat byłej partnerki.

Daniel Magical zamienił profil Nikity w konto Gohy

Z konwersacji, która wyciekła do sieci, wynika, że Magical ma problem z szybkim rozwojem Nikity. Patostreamer przyznał, że zabrał dziewczynie dostęp do jej kont w mediach społecznościowych, a teraz zamierza uczynić to samo z jej nowymi profilami. Co więcej, okazuje się, że stare konto Nikoli na Instagramie w magiczny sposób zostało zmienione na konto Gosi Magical.

Teraz dawne konto [Nikity - przyp. red.] zmieniłem dla mamy, abyśmy się odbudowali.

- czytamy w wiadomości Magicala.

Rzeczywiście na próżno szukać na Instagramie starego konta Nikity. Co prawda profil znów jest aktywny, ale zamiast Nikoli widzimy na nim Gosię Magical. Taka zmiana potwierdza skriny z wiadomościami Magical oraz to, że Daniel - mimo przeprosin na scenie Clout MMA - do tej pory stara się uprzykrzyć życie byłej dziewczynie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 8