Bigger than bf

Nosi swojego partnera na rękach. Najwyższa influencerka?

Źródło zdjęć: © @marietemara Instagram
Marta Grzeszczuk,
05.12.2023 15:45

Komentarze pod postami wysokiej influencerki obrażają jej partnera. Dlaczego Marie Temara wzbudza kontrowersje?

Influencerka Marie Temara robi karierę w mediach społecznościowych, wykorzystując swój, jak sama go nazywa, unique selling point (unikalna cecha oferty). Temara jest bardzo wysoką osobą. Ile dokładnie ma wzrostu? Do tej owianej kontrowersjami kwestii jeszcze wrócimy.

Influencerka dużo wyższa od swojego partnera

trwa ładowanie posta...

Dużą popularnością w mediach społecznościowych cieszą się nagrania, w których kobieta występuje z niższymi od siebie mężczyznami. Podnosząc ich na ręce, czy kuca by oprzeć głowę na ich ramieniu. Słodko? Nie dla wszystkich. Wśród popularnych komentarzy na Instagramie znalazły się: "bro, oddaj swoja kartę mężczyzny" czy "stary, to żenujące...". Niektórym udało się urozmaicić szyderę szczyptą humoru: "Koleś ratuje swoją genetykę".

Trafnie skwitowała to jedna z osób komentujących na polskim X: "Chłopy nienawidzą chłopów tylko trochę mniej, niż nienawidzą bab? Jak to?". W innych komentarzach zauważano, że gdyby Temara deklarowała, że nie umawia się z niższymi mężczyznami, komentarze również ociekałyby jadem.

Jak wysoka jest Marie Temara?

W wywiadzie dla nypost.com influencerka przyznała, że przy ponad 187 cm wzrostu randkowanie jest dla niej niemal niemożliwe. Wyższych mężczyzn nie ma wielu, a umawianie się z niższymi naraża ją na komentarze, jak te przytoczone powyżej. Ironiczny jest fakt, że Temara zarabia bardzo duże pieniądze na niebieskiej platformie z treściami dla dorosłych, gdzie wielbicieli jej wymiarów nie brakuje.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Temara jest krytykowana również za podkręcanie swojej wyjątkowości. Rzeczywiście nie jest konsekwentna w opisywaniu swojego wzrostu, podaje liczby od 185 cm do 213 cm. Co więcej, wciągnęła w tą nieszczerość resztę swojej rodziny. Matka influencerki, Christine, jest od niej wyższa, więc również zyskała popularność w mediach społecznościowych.

W niektórych postach Temara twierdzi, że jej mama ma aż 226 cm wzrostu, a dwaj młodsi bracia ponad 230 cm. Zarówno matka, jak i bracia grali w koszykówkę, więc dostępne są oficjalne pomiary ich wzrostu. Christine Temara ma 195 cm wzrostu, a bracia Shane i Troy po 205 cm.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1