Natalia Jabłońska udzieliła wywiadu

Natalia Jabłońska znów zabłysnęła. Wszystko nagrały kamery

Źródło zdjęć: © Canva, Natalia Jabłońska / Canva, Facebook
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.08.2023 14:45

Nie milkną echa wypowiedzi Natalii Jabłońskiej na temat jedzenia psiego mięsa. Niedoszła kandydatka do Sejmu z list Konfederacji postanowiła jeszcze bardziej zaszkodzić sobie wizerunkowo i wystąpiła w telewizji.

Natalia Jabłońska była członkinią partii Grzegorza Brauna Konfederacja Korony Polskiej oraz kandydatką do Sejmu z listy Konfederacji. Kobieta straciła oba miejsca wskutek afery z mięsem z psów.

Wszystko zaczęło się od wpisu Piotra Cezarego Lisieckiego na Facebooku. Działacz Ruchu Narodowego napisał, że ubój psów i zakaz handlu ich mięsem wprowadzono we Wspólnocie Europejskiej w 1986 r. "I niepotrzebnie. Mięso to mięso" - napisała w odpowiedzi Natalia Jabłońska.

Natalia Jabłońska usunięta z list Konfederacji

Wpis działaczki wywołał powszechne oburzenie. Nawet sam Krzysztof Bosak stwierdził na antenie Radia Zet, że taka wypowiedź "nie trafia we wrażliwość większości polskich wyborców". Jabłońska poniosła dotkliwą karę za komentarz na Facebooku. Konfederacja wyrzuciła ją ze swoich list. Temat na tym się nie zakończył.

trwa ładowanie posta...

Jabłońska dostaje groźby

Jabłońska wystąpiła w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą w "Debacie dnia" w Polsat News. Kobieta stwierdziła, że wypowiedź o uboju psów narobiła jej sporo problemów. Jabłońska otrzymuje wiadomości od "wielbicieli psów", którzy podobno jej grożą. "Zrobią ze mnie kotlety" - zacytowała jednego z SMS-ów.

Kobieta wyraziła żal, że nikt z członków Konfederacji nie stanął w jej obronie. Właśnie dlatego przyszła do telewizji, aby wytłumaczyć się z kontrowersyjnej wypowiedzi. Przyjęcie zaproszenia do programu miało się spotkać z niechęcią ze strony Konfederacji Korony Polskiej.

- Powiedziano, że mam się nie pojawiać, bo inaczej zostanę usunięta z grona członków Korony i tak się właśnie stało - powiedziała niedoszła kandydatka do Sejmu. Decyzję swoich kolegów i koleżanek nazwała "nieracjonalną".

"Debata dnia" - poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r.

Jabłońska brnie głębiej w mięsną aferę

Jabłońska nie wycofała się z poglądów na temat zakazu uboju i handlu mięsa psów. Co więcej, podała kilka powodów, dlaczego trzeba go znieść.

- Po pierwsze, i tak w naszym kręgu kulturowym nikt tego nie robi, więc po co zakazywać coś, czego się nie robi. A po drugie, jest to niepotrzebne, bo w ogóle nie powinno się zakazywać ani nakazywać ludziom wyboru ich jedzenia - stwierdziła.

Jabłońska tłumaczyła, że wzięła na serio deklarację "Twój talerz, twój wybór". Hasło wykorzystywała Konfederacja, gdy krytykowała Unię Europejską za rzekomy przymus dodawania składników z robaków do produktów spożywczych.

Im dłużej trwała rozmowa, tym Jabłońska coraz bardziej sobie szkodziła. Powiedziała m.in. że "psa można jeść, bo są takie kultury, które psa jedzą". Wyraziła ubolewanie wobec stosunku Polaków do psów:

- Kiedyś pies nie był kojarzony z niczym pozytywnym, i coś się takiego stało w ciągu ostatnich 30 lat, że niemal wszedł na piedestał. To źle - powiedziała niedoszła kandydatka do parlamentu.

Źródło: polsatnews.pl

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 15
Mara,zgłoś
No i psychiatryki po wyborach się zapełnią ,a tak wogóle to psy kojarzą się bardzo pozytywnie wręcz przeciwnie kandydaci z list Konfederacji .Pokazuje nam też znaczący problem jak bardzo kulała i kuleje Polska edukacja.,bo nie wszyscy chyba z nich chodzili tylko i wyłącznie na wagary .No nie wiem wolę postawić na chorobę psychiczną ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem i pozostawię tą kwestię lekarzom.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
extreskomdc,zgłoś
Tak jest narodzie - głosujcie KONFEDERACJĘ :-((( . Będą polowania na psy, kobiety, innowierców - ale nie będzie podatków
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
NavyBlue,zgłoś
Łapy, noże i widelce precz od moich piesełów....!!! Bo łby poodgryzam :)... Czemu w sumie nie jemy człowieków...? Najbardziej rozpowszechnione ,,mięso,, na świecie... I rozwiązałby się nieco problem przeludnienia... Myślę, że Konfederaci powinni zaproponować jedzenie uchodźców... :) Proponuję hasło wyborcze ,,Uchodźcy...? To lubię,,...
Odpowiedz
8Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 9