Najjjka czyta książkę o seksie

Najjjka edukuje się dla męża. "Dobrego współżycia trzeba się nauczyć"

Źródło zdjęć: © Instagram: najjjka / Instagram: najjjka
Weronika Paliczka,
08.07.2024 10:30

Działania Najjjki dla wielu osób pozostają odwieczną zagadką. Z jednej strony katolicka influencerka namawia do życia w czystości, z drugiej - stale porusza tematy seksu i seksualności. Okazuje się też, że Najjjka w wolnych chwilach czyta poradnik poświęcony katolickiemu współżyciu.

Katolicka influencerka Najjjka od dawna wzbudza kontrowersje. Internetowa celebrytka wielokrotnie poruszała kwestie aborcji, antykoncepcji, społeczności LGBT czy współżycia. Część księży katolickich odcina się od twórczości Najjjki, twierdząc, że jej słowa nie zawsze są zgodne z naukami Kościoła. Swoimi materiałami Najjjka wielokrotnie uderzała w mniejszości, twierdząc, że nie żyją one zgodnie z Bogiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Najjjka edukuje się w sferach łóżkowych

W jednym z filmików umieszczonych na TikToku Najjjki katolicka influencerka chwali się, że rozpoczęła lekturę książki "Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga". Najjjka podkreśliła, że robi to, ponieważ chce być dobrą żoną dla przyszłego męża w każdym aspekcie życia, także w tym łóżkowym. Influencerka stwierdziła, że "dobrego współżycia trzeba się nauczyć, nawet w teorii". Najjjka podkreśliła, że książka napisana jest zgodnie z religią katolicką, bez "wyuzdanych rzeczy" .

trwa ładowanie posta...

Internauci komentują lekturę Najjjki

Tiktok Najjjki wypłynął na X, gdzie zyskał ogromne zainteresowanie. Wpis wyświetlono prawie 100 tys. razy. Autorka posta napisała: "Ona (Najjjka - przyp. red.) to chyba ma 24/7 myśli o tym seksie skoro ciągle o tym mówi i się nawet przygotowuje do niego". Internauci w komentarzach podzielili się swoimi opiniami na tematy zarówno katolickiej influencerki, jak i współżycia. Niektórzy twierdzą, że po ślubie zainteresowanie Najjjki seksem zniknie. Inni czekają na informację, że zaraz po zawarciu związku małżeńskiego Najjjka jest w ciąży, ponieważ "antykoncepcja to grzech". Jeszcze inni podkreślają, że dawanie Najjjce uwagi nie ma sensu, ponieważ głównie o to chodzi influencerce.

Co czyta Najjjka?

Autorem książki, którą polecała Najjjka, jest Ksawery Knotz. Pozycja nosi tytuł "Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga". Cena poradnika w zależności od księgarni waha się od 30 do 45 zł.

W opisie intrygującej książki napisano: "Co ma Bóg do mojego seksu? - może i Ty kiedyś zadałeś takie pytanie… A co ma Bóg do Twojego zdrowia, pieniędzy, pracy, wypoczynku, miłości, śmierci? Jeśli nie ma nic, to znaczy, że nie jesteś chrześcijaninem! - śmiało odpowiada ojciec Knotz. Autor w bardzo otwarty sposób odpowiada na wiele pytań na temat seksu. Książka nie moralizuje, ale jak każdy poradnik życia pomaga w rozwiązywaniu problemów i podnoszeniu jakości życia małżeńskiego. Ojciec Knotz czasem dość humorystycznym językiem przekazuje jednak prawdę, że Bóg nas nie podgląda w sypialni, ale jest zainteresowany szczęśliwym pożyciem seksualnym małżonków i w tym czasie obdarza ich swoimi darami. Celem współżycia seksualnego nie może być jednak sama przyjemność, ale zbudowanie więzi, przeżycie jedności w intymnym spotkaniu kochających się osób!".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0