"Uczta Sanah" nie przypada do gustu

Książulo testuje "Ucztę Sanah". Produkty do śmieci?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
06.11.2023 12:45

Tiktoker Książulo recenzuje "Ucztę Sanah". Tester nie rozumie fenomenu jedzenia sygnowanego nazwiskiem piosenkarki. Czy produkty nadają się tylko do śmieci?

Książulo to tiktoker zajmujący się recenzowaniem restauracji, barów, knajp oraz bud z jedzeniem. Influencer zasłynął z serii, w której testuje kebaby. Twórca kontentu spożywczego postanowił ocenić produkty "Uczty Sanah". Książulo nie był zachwycony smakiem jedzenia.

Sanah wyskakuje nawet z lodówki

Popularna piosenkarka Sanah podjęła współpracę z siecią sklepów Żabka. W wyniku kolaboracji powstały trzy produkty - foccacini, kanapka i sałatka. "Uczta Sanah" wywołała niemałe kontrowersje. Fani artystki skarżą się głównie na ubogość serii w opcje wegetariańskie oraz zbyt dużą ilość plastiku wykorzystanego do opakowań. Pojawiły się nawet głosy, że "Uczta Sanah" to niewypał marketingowy. Z oceną są zbieżne wiralowe filmiki, na których produkty piosenkarki znajdują się w śmieciach.

trwa ładowanie posta...

Tiktoker Książulo zdecydował się przetestować serię produktów "Uczta Sanah". Influencer kupił wszystkie trzy przekąski: foccacini z serem, szynką, ananasem i nutką róży w cenie 10,99 zł; sałatkę z kuskusem perłowym, cukinią, serem, papryką i nutą róży za 11,99 zł oraz kanapkę z szynką z indyka, serkiem śmietankowym, ogórkiem zielonym i ketchupem z nutką róży za 11,99 zł.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Foccacini nie przypadła do gustu tiktokerowi z powodu słodkości. Tester podsumował pierwszy produkt słowami: "smakuje tak jakbyście jedli pizzę hawajską, ale ona nie jest pizzą, tylko tostem. I tak jakbyście jedli pączka z różą, ale to nie jest pączek, tylko tost hawajski". Sałatka dużo bardziej zasmakowała Książulowi i finalnie okazała się być najlepsza z "Uczty Sanah". Na koniec tiktoker spróbował kanapkę, której duży plus to chleb proteinowy. Książulo wyznał jednak, że sałata była nie pierwszej świeżości.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 16
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 8