Oki i Kaktus otwierają House of Kaktus

Gdzie spotkać Okiego? House of Kaktus już otwarty

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Konrad SiwikKonrad Siwik,14.06.2024 18:30

Dokąd nocą tupta Młody Jeżyk? Do House of Kaktus - innowacyjnej przestrzeni, w której już od 14 czerwca w Warszawie, a później w innych miastach, będziecie mogli nie tylko zasmakować ulubionych lodów, ale także spotkać rapera Okiego, który osobiście pojawi się na inauguracji.

Kultowa marka lodów Kaktus ma dla nas coś specjalnego tego lata! Od czerwca rusza najbardziej contentfriendly przestrzeń - House of Kaktus. Przez cztery weekendy, w czterech różnych lokalizacjach, będziemy mogli zanurzyć się w świat lodowych przyjemności, które pokochają nie tylko Generacja Z, ale i wszyscy inni miłośnicy innowacyjnych doświadczeń. Na dokładkę pojawi się szansa na spotkanie z raperem Okim, który jest ambasadorem projektu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?

House of Kaktus. Premiera w Warszawie z udziałem Okiego!

Kaktus i Oki zapraszają do swojej nowej, innowacyjnej przestrzeni - House of Kaktus. Pierwszy przystanek to Warszawa, gdzie już 14 czerwca w Koneserze odbędzie się wielkie otwarcie. W roli przewodnika - Kaktus Jeżor, digitalowa postać stworzona przez markę Kaktus i rapera Okiego, inspirowana wizerunkiem artysty. To on przeprowadzi nas przez immersyjną przestrzeń, pełną interaktywnych instalacji i technologicznych niespodzianek. Wisienką na torcie będzie osobiste pojawienie się Okiego, który uświetni inaugurację specjalnym wydarzeniem.

Otwieramy House of Kaktus! Przyjdź i doświadcz Kaktusa wszystkimi zmysłami. Let's go! #HouseOfKaktus

Kaktus Jeżor i personalizowane lody

Wizyta w House of Kaktus to nie tylko lody, ale i prawdziwa przygoda. Dzięki nowoczesnej technologii, głos i obraz Kaktusa Jeżora będą nam towarzyszyć na każdym kroku, zapewniając unikalne i interaktywne wrażenia. Każdy miłośnik mediów społecznościowych znajdzie tutaj idealne warunki do tworzenia kreatywnych treści - od selfie po nagrywanie wideo, które z pewnością podbiją internet.

Wnętrze House of Kaktus zostało zaprojektowane tak, by każdy mógł poczuć się, jak w lodowym raju. Jednym z głównych punktów programu jest centrum customizacji lodów, gdzie sami możemy skomponować naszego wymarzonego Kaktusa. Truskawkowy, cytrynowy, a może coś zupełnie nowego? Możliwości są nieograniczone!

trwa ładowanie posta...

Gdzie jeszcze znajdziesz House of Kaktus?

Po Warszawie, House of Kaktus zawita do innych miast:

Gdańska Galeria Forum: 28-30 czerwca,

Sunrise Festival Kołobrzeg: 19-21 lipca,

Sun Festival Kołobrzeg**: 26-28 lipca.

Każde z tych miejsc będzie oferować unikalne doświadczenia i niespodzianki, więc warto zaplanować wakacyjne wyjazdy z myślą o odwiedzeniu House of Kaktus. Warto wspomnieć, że kultowe lody, które od lat podbijają serca kolejnych pokoleń, w tym roku świętują swoje 30-lecie. Znane z charakterystycznej zielonej polewy i połączenia smaków cytryny i truskawki, nieustannie zaskakują swoim bogatym portfolio i owocowymi wariacjami. Tak więc nie czekajcie - wpadajcie do House of Kaktus i doświadczcie lodowej rewolucji na własnej skórze (i podniebieniu)!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2