W Japonii można zamówić przystojniaka do płaczu

Masz doła? Zamów przystojniaka do płakania

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
22.11.2023 16:15

Masz gorszy dzień i nie czujesz się dobrze? Czujesz, że emocje cię przytłaczają oraz najchętniej po prostu byś się rozpłakał? W Japonii możesz zamówić przystojnego mężczyznę, który wyleje łzy razem z tobą.

Bardzo często, gdy czujemy się przytłoczeni emocjami, chcemy być sami. Są jednak osoby, które lubią dzielić się smutkiem z kimś obok. Zdarza się niestety, że żaden z naszych przyjaciół czy rodziny nie jest blisko, nie może przyjechać. Co wtedy zrobić? Japońska firma proponuje zamówienia przystojnego mężczyzny, który popłacze razem z nami.

Przystojny mężczyzna na dowóz

Japończycy zbyt dobrze rozumieją, że żyjemy w czasach ogromnej samotności. Istnieje u nich bowiem firma, która wynajmuje profesjonalnych, a także przystojnych mężczyzn, którzy będą płakać razem z nami lub dla nas. Na stronie Ikesemo Takubu znajdziemy informacje, że każdy z panów, którego zamówimy do domu bądź firmy, jest "profesjonalnym sommelierem łez".

Na stronie japońskiej firmy widnieją również zdjęcia mężczyzn, spośród których możemy wybierać. Każdy z nich ma nadane cechy i jest opisany. Wszyscy chętni, aby któregoś zamówić bez wątpienia znajdą coś w swoim guście.

Mężczyźni, którzy popłaczą razem z nami
Mężczyźni, którzy popłaczą razem z nami (Ikemeso Takubu)

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Mężczyznę do płakania można zamówić zarówno do domu, jak i do pracy. Na stronie widnieje informacja, że dzięki panom z firmy można ulżyć sobie w emocjach. Jeśli więc masz problem z ich okazywaniem, przedstawiciele Ikemeso Takubu bez wątpienia pomogą ci do nich dotrzeć.

trwa ładowanie posta...

Ile kosztuje prywatna płacząca sesja? Za przyjazd przystojnego mężczyzny trzeba zapłacić ponad 5,5 tys. jenów. Oznacza to, że za ok. 150 zł przyjedzie do nas pan, który chętnie popłacze razem z nami lub dla nas.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0