Logan Paul rozdaje 500 tys. dolarów

Logan Paul ogłosił konkurs. Do wygrania 500 tys. dolarów, ale jest pewien haczyk

Źródło zdjęć: © Facebook
Maja Kozłowska,
07.11.2023 18:45

Logan Paul i KSI zorganizowali konkurs, którego zwycięzca otrzyma aż 500 tys. dolarów. Jeśli nikt nie podoła wyzwaniu, pieniądze przepadną.

Logan Paul w kolaboracji z KSI stworzyli napój Prime Hydration, który za granicą jest gigantycznym hitem sprzedażowym. W Polsce butelkę 500 ml można zakupić za ok. 30 zł. Biznes youtubera gwałtownie się rozrósł i obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z napojami na świecie. W niecałe dwa lata napój Logana Paula sprzedał się w ilości blisko miliarda sztuk.

Logan Paul świętuje miliard sprzedanych napojów

Jak właściwie uczcić tak gigantyczny sukces sprzedażowy? Odpowiedź jest prosta: jak przystało na Logana Paula, z efektem WOW. Influencer postanowił umieścić butelki Prime wykonane z litego złota na terenie Londynu i Nowego Jorku.

Ktokolwiek odnajdzie butelkę, musi zgadnąć kod, który doprowadzi go do zawartości wartej 500 tys. dolarów. Jeśli jednak nikt nie rozwiąże zagadki w wyznaczonym czasie, złote butelki ulegną spektakularnemu samozniszczeniu.

Mark Rober wkracza do akcji. 500 tys. dolarów stanie w płomieniach?

Złote butelki znajdują się w ochronnym boskie wykonanym z kuloodpornego szkła, ale Mark Rober, youtuber odpowiedzialny za ich zabezpieczenie na tym nie poprzestał. Influencer poinformował, że jeżeli fani na czas nie rozwiążą zagadki Logana Paula, 500 tys. dolarów stanie w płomieniach. Wszystko za sprawą niewielkiej kadzi ze stopioną lawą, która rzekomo została umieszczona pod butelką.

trwa ładowanie posta...

W podobnym boksie milion euro umieścił czeski youtuber Kazma. Jego widzom ostatecznie nie udało się rozwiązać zagadki, więc ten ostatecznie zrzucił pieniądze z helikoptera. Można więc podejrzewać, że Logan Paul też nie pozwoli na to, żeby 500 tys. dolarów nieodwracalnie przepadło.

Widzowie Logana Paula mają obecnie niecałe dwa dni, aby rozwiązać zagadkę youtubera. W przeciwnym razie fanty spłoną.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2