Olivia Rodrigo miała poważne problemy ze strojem na koncercie

Poważne problemy Olivii Rodrigo. Artystkę zaatakował jej własny strój

Źródło zdjęć: © Instagram: oliviarodrigo / Instagram: oliviarodrigo
Weronika Paliczka,
15.05.2024 13:15

Olivia Rodrigo przeżyła chwile grozy na własnym koncercie. Podczas pierwszego show w Londynie artystce nagle rozpiął się top, w którym występowała. Na ratunek Olivii ruszyła jedna z tancerek.

Każdy artysta, który kiedykolwiek występował na scenie, boi się jednego - problemów technicznych. Kategoria ta kryje wiele różnych elementów, od zepsutego mikrofonu, przez rozstrojone instrumenty, popsute odsłuchy, upadki na scenie czy problemy z garderobą. Choć producenci koncertów dwoją się i troją, wpadki sceniczne są nieodłącznym elementem występów na żywo. Wiedzą o tym wszyscy, którzy zawodowo pojawiają się na scenach całego świata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Wpadka Olivii Rodrigo

Olivia Rodrigo jest obecnie w trakcie trasy koncertowej GUTS World Tour. Podczas pierwszego z czterech koncertów zaplanowanych w londyńskiej arenie O2 doszło do kompromitującego zdarzenia. Podczas piosenki "Love is Embarassing" skórzany top Olivii Rodrigo rozpiął się. Młoda artystka zareagowała w porę, dzięki czemu fani uniknęli darmowego striptizu ze strony swojej idolki.

Początkowo Olivia Rodrigo próbowała poradzić sobie sama, jednak trudno jest zapiąć stanik, w tym samym czasie trzymając mikrofon i śpiewając. Sytuacji nie poprawiała liczba osób będących na widowni. Ostatecznie na pomoc artystce ruszyła tancerka, jednak jej również nie udało się pokonać kryzysu ubraniowego.

trwa ładowanie posta...

Wszystkie ręce na pokład

Po chwili szarpaniny z problematycznym ubraniem Olivia Rodrigo zdecydowała się pobiec za scenę, aby w spokoju naprawić zaistniałą sytuację. Obecni na zapleczu techniczni szybko pomogli artystce, jednak zza zasłony słychać było, jak mówi ona: - To jest cholernie żenujące!

Fani Olivii Rodrigo w komentarzach pod filmikiem ukazującym moment rozpięcia się topu stwierdzili, że na żywo chwilowy kryzys nie był widoczny. Inni zauważają natomiast, że odzieżowa awaria podczas piosenki "Love Is Embarrassing" jest wyjątkowo zabawnym zbiegiem okoliczności. Artystka opowiada w niej o uczuciach wstydu, które wywołuje miłość. Tym razem wstyd w wokalistce wzbudziło jej własne ubranie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 141
  • emoji smutek - liczba głosów: 10
  • emoji złość - liczba głosów: 12
  • emoji kupka - liczba głosów: 104
wlasna głupota miała swój koncert
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
rydzyk,zgłoś
jak pospieszyla,,, sama podeszla
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
pani 68,zgłoś
Nie wierze w przypadek.Naciągane.
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 54