F

Friz ma plan, jak odebrać tytuł Blowka. Chce znów być najpopularniejszy?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
21.02.2024 12:15

Karol Wiśniewski "Friz" pochwalił się na Instagramie, że właśnie kończy nagrywać nowy materiał na YouTube. Influencer nie kryje zmęczenia. Robi wszystko, żeby zaciekawić widzów.

Karol Wiśniewski "Friz" to youtuber, który swoją karierę rozpoczął w 2010 r. od nagrywania filmików dotyczących m.in. jazdy na rolkach. Późniejsze materiały były związane głównie z grą "Minecraft" czy "Pokémon Go". W sierpniu 2018 r. wraz z Mateuszem Trąbką "Trombą" oraz Łukaszem Wojtycą "Wujkiem Łuki" założyli projekt o nazwie Ekipa. Przez kolejne dwa lata razem z innymi influencerami nagrywali filmiki na YouTube. W 2021 r. ukazała się ich wspólna płyta muzyczna "Sezon 3". Skład Ekipy Friza co jakiś czas się zmienia, natomiast projekt w dalszym ciągu przynosi wiralowe zasięgi.

W październiku ubiegłego roku Friz stał się najpopularniejszym twórcą na YouTube. Influencera obserwowało wtedy aż 5,07 mln osób. Karol tym samym prześcignął Blowka - youtubera, który do niedawna prowadził pod względem liczby subskrybentów kanałów w kraju. Ten nie dał za wygraną i zwiększył swoją aktywność i regularność publikowania filmików. Jego starania przyniosły zamierzony efekt, ponieważ już w lutym tego roku odzyskał utracone miano.

Czy Friz odzyska koronę?

Friz słynie z kreatywnych pomysłów i ogromnego zaangażowania. Dowodem na to są choćby liczne projekty, których podejmował się na przestrzeni ostatnich lat. To właśnie z jego inicjatywy wyszła choćby Ekipa czy Genzie.październiku 2023 r. youtuber ruszył z nowym programem - "Mafia IRL". Uczestnicy zabawy w każdym odcinku będą musieli pożegnać jedną osobę z luksusowego domu, w którym zamieszkali na czas trwania mafijnej rozgrywki. Celem jest oczywiście wygrana obywateli lub mafii. Drużyna, która wygra rozgrywkę, otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. zł.

trwa ładowanie posta...

Pierwszy sezon "Mafii" przyniósł ogromne zyski youtuberowi. Jego popularność oraz liczba osób obserwujących kanał szalenie wzrosła. To właśnie wtedy Friz prześcignął Blowka. Influencer postanowił nagrać kolejną edycję programu.

Friz ma ręce pełne roboty

20 lutego na Instagramie Friza pojawiły się dwie relacje. Youtuber wyznał, że jest bardzo zmęczony, bo spał jedynie kilka godzin. Jako powód podał długi czas nagrywek: "skończyliśmy plan o 4.30". Influencer zapowiedział, że zbliżają się nowości. Mówi o kolejnym sezonie "Mafii IRL" oraz finale projektu Ekipa.

"Wiem, że teraz jestem mniej aktywny i to wszędzie na YouTube, Instagramie, wszędzie, ale słuchajcie, obiecuję wam, że zbroję się grubo. Przygotowujemy dużo fajnych projektów. Jeden nagrany - wspominałem wam, że to był kolejny finał Ekipy. Montujemy go cały czas, przygotowujemy się na to. Niebawem już zaczynamy nagrywki do 'Mafii' kolejnej, to wam też zdradzę. Powiem wam, tyle tych rzeczy jest, że jak to wszystko powychodzi, to będzie kozak".

trwa ładowanie posta...

Co prawa youtuber jawnie nie przyznał, że będzie próbował odzyskać tytuł kanału z największą liczbą obserwujących, natomiast po jego staraniach można wywnioskować, że Friz wziął sobie do serca utratę tytułu. Czy Blowek zareaguje na nowości od rywala i przygotuje inny projekt w odwecie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0