Lizo wydała oświadczenie w sprawie oskarżeń

Kłopoty Lizzo. Piosenkarka wydała oświadczenie

Źródło zdjęć: © Instagram - Lizzo / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
03.08.2023 14:30

Amerykańska piosenkarka znalazła się w ogniu krytyki. Jej byłe tancerki oskarżyły ją o mobbing, nietolerancję i molestowanie. Lizzo wydała oświadczenie.

Lizzo to jedna z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek. Gwiazda zasłynęła nie tylko z muzyki, ale również z miłości do swojego ciała oraz wspierania niepewnych fanów. Ku zdziwieniu wszystkich znalazła się w ogniu krytyki. Jej tancerki oskarżają ją o dręczenie, molestowanie i nietolerancję.

Lizzo wydała oświadczenie w sprawie oskarżeń

W czwartek 3 sierpnia na Instagramie Lizzo pojawiło się krótkie oświadczenie. Piosenkarka odnosi się w nim do oskarżeń skierowanych w jej stronę.

"Te ostatnie kilka dni było niesamowicie trudne. Moja etyka pracy, moralność i szacunek zostały zakwestionowane. Zwykle wolę nie odpowiadać na fałszywe zarzuty, ale te są tak niewiarygodne i zbyt oburzające, by się do nich nie odnieść" - napisała na Instagramie Lizzo.

trwa ładowanie posta...

"Te sensacyjne historie pochodzą od byłych pracowników, którzy publicznie przyznali, że byli powiadomieni, że ich zachowanie na trasie było niestosowne i nieprofesjonalne" - kontynuowała piosenkarka.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Nick,zgłoś
Typowe. Osoby najgłośniej krzyczące o tolerancję same zwykle są jej pozbawione...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się