Jasper atakuje swojego byłego chłopaka, Charazińskiego

Kiedyś miłość, dzisiaj drama. Jasper i Charaziński idą na całość

Źródło zdjęć: © Instagram: jasperrr55 / Licencjodawca
Weronika Paliczka,
25.03.2024 11:00

Kacper Porębski "Jasper" jakiś czas temu stał się posiadaczem Tesli. Radość nie trwała długo, ponieważ jego były partner Piotr Charaziński kupił ten sam samochód. Między dawnymi ukochanymi trwa słowna przepychanka.

Nie wszystkie związki kończą się happy endem. Powody rozstań bywają różne: od zdrad, przez różne spojrzenia na świat, do przeprowadzek. Problemy pojawiają się, gdy relacja była medialna, wówczas ryzyko publicznego wylewania żali i brudów drastycznie rośnie, co zdarza się w przypadku celebrytów i influencerów. Czasem, nawet jeśli rozstanie było pokojowe, stopniowo narastają negatywne emocje, które doprowadzają do wybuchu.

Jasper zepsuł samochód za 250 tys. zł

4 listopada 2023 r. Kacper Porębski "Jasper" zdał egzamin na prawo jazdy. Tego samego dnia odebrał swój pierwszy samochód - Teslę 3 model Highland warty 250 tys. zł. Zaraz po odbiorze influencer rozpoczął "ulepszanie samochodu". Jego radość nie trwała jednak długo, ponieważ 9 lutego 2024 r. Jasper wjechał w słup, co skutkowało wgnieceniami i zarysowaniami karoserii. Jako że każda okazja jest dobra do zdobycia wyświetleń, tiktoker nagrał filmik pokazujący szkody, który zdobył prawie trzy miliony odsłon. Saga uszkodzonego samochodu trwała dłuższy czas, w międzyczasie Jasper skrytykował mechanika, który nie wiedział, jak zmieniać biegi w jego Tesli.

trwa ładowanie posta...

Jasper krytykuje byłego partnera

Teraz Jasper ma kolejny powód do zmartwień. Jego były chłopak, influencer Piotr Charaziński, kupił dokładnie taki sam samochód. Kacper Porębski wrzucił na TikToka dwa zdjęcia, które podpisał: "Ja zastanawiając się czemu mnie tak bolą plecy: 'ciężar bycia największą inspiracją mojego ex'". W opisie fotografii dodał: "Ale żeby kupować sobie taki sam samochód?".

Na odpowiedź Charazińskiego nie trzeba było długo czekać. Influencer również udostępnił dwa zdjęcia na TikToku, na których napisał: "Może i mamy ten sam samochód, ale ja przynajmniej umiem nim jeździć".

trwa ładowanie posta...

Komentujący porównują walkę tiktokerów do spięć na linii Biedronka vs Lidl. Inni uważają natomiast, że za reakcją Jaspera stoi zazdrość. Jego były partner jest już w nowym związku, podczas gdy on udostępnia filmiki z randkowania, jednak nie wydaje się, żeby sam był już w innej poważnej relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1