Najbardziej zazdrosna kobieta na świecie kontroluje partnera

Jest najbardziej zazdrosną kobietą na świecie. Wszystko przez jeden powód

Źródło zdjęć: © Rex / East News
Weronika Paliczka,
01.03.2024 14:15

Brytyjka Debbie Woods została uznana najbardziej zazdrosną kobietą na świecie. Jej mąż regularnie poddawany jest badaniom wariografem.

Wielokrotnie powtarza się, że związki powinny być budowane na prawdzie, miłości szacunku i zaufaniu. Fantastycznie jest, jeśli wszystkie filary obecne są w jednej relacji, jednak nie zawsze to się udaje. Przykładem jest małżeństwo Brytyjki Debbi Woods. Kobieta ma jedną, znaczącą wadę.

Debbi Woods jest największą zazdrośnicą na świecie

Debbi Woods poznała swojego męża w internecie. Relacja nie zaczęła się dobrze - Steve, pisząc już z Debbi, romansował też z innymi kobietami. Choć Brytyjczycy oficjalnie nie byli wówczas parą, Debbi poczuła się zraniona. Partner Woods stara się nie dawać jej powodów do zazdrości, nie zawsze mu się jednak udaje.

Aby uspokoić zapędy partnerki, Steve Woods zadeklarował w jednej z kłótni, że mógłby poddać się badaniu wariografem, aby udowodnić swoją niewinność. Debbi od razu podchwyciła pomysł, a wykrywacz kłamstw na stale wkroczył do środków kontroli męża. Debbi nie zakupiła jednak profesjonalnego urządzenia, zamiast tego używa aplikacji zainstalowanej na telefonie. Obecnie kobieta poddaje męża badaniu wykrywaczem kłamstw za każdym razem, gdy ten wyjdzie z domu.

Xbox i zakaz oglądania reklam

Debbi Woods zmaga się z otyłością, która wpływa na jej komfort życia i samoocenę. Przez swoją wagę kobieta rzadko opuszcza mieszkanie. W związku z tym utrzymanie domu spada głównie na Steve'a. Debbi otrzymuje jedynie zasiłek, który przeznaczyła na zakup trzech konsoli Xbox. To kolejny pomysł na zatrzymanie męża w domu - Steve jest zbyt zajęty grami, żeby szukać potencjalnej kochanki. Plan przyniósł skutek - mężczyzna przeznacza obecnie ok. pół dnia na granie.

Steve Woods ma zakaz oglądania wszelkich programów, w których występują kobiety. Taką decyzję podjęła Debbi po tym, jak w telewizji wyświetlono reklamę, w której modelka reklamuje maszynki do golenia. Aby uniknąć ekspozycji na piękno kobiece, Steve ma absolutny zakaz oglądania programów z aktorkami lub dziennikarkami.

Debbi Woods regularnie sprawdza także wyciągi z konta bankowego i billingi mężczyzny. Wcześniej Brytyjka była już dwukrotnie zamężna. Media z wysp nazywają ją "najbardziej zazdrosną kobietą świata".

trwa ładowanie posta...

Za problemami Debbi stoi poważna choroba

Debbi Woods cierpi na Zespół Otella. Choroba należy do grupy zaburzeń psychicznych. Nazwa zespołu wzięła się od tragedii "Otello" Williama Szekspira. Dzieło opowiada o mężczyźnie, który opętany zazdrością zamordował żonę Desdemonę, piękną i wierną kobietę. Zespół Otella objawia się skrajną zazdrością wobec partnera. Chorzy potrafią śledzić swoich wybranków czy urządzać sceny zazdrości zupełnie bez powodu. Zazwyczaj częściej na chorobę zapadają mężczyźni, jednak kobiety również mogą chorować na Zespół Otella. Choroba występuje u osób nadużywających alkoholu od wielu lat. Inną nazwą schorzenia jest "obłęd alkoholowy".

Według badaczy całe życie osób cierpiących na Zespół Odella toczy się wokół próby znalezienia dowodów na zdradę partnera. Osoba w stanie psychozy może posunąć się do skrajnie wyrafinowanych lub obrzydliwych czynności. Badania wariografem, śledzenie, sprawdzanie wyciągów z banku to tylko szczyt góry lodowej.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0