Jann wyprzedaż trasę po Europie

Jann wyprzedał europejską trasę. W planie kolejny kraj

Źródło zdjęć: © Facebook
Konrad SiwikKonrad Siwik,19.09.2023 13:00

Bożyszcze polskich nastolatek (ale nie tylko), Jann, w zeszłym tygodniu ogłosił, że wyrusza podbijać europejskie miasta. Wystarczyło kilka dni, by przy wszystkich lokacjach, w których zagra, widniała informacja "SOLD OUT". Dziś ogłosił występ w kolejnym państwie.

Jan Rozmanowski "Jann" to polski piosenkarz i autor tekstów. Największą sławę zyskał w lutym 2023 r. Wtedy odbywały się preselekcje do konkursu Eurowizji. Jann był jednym z kandydatów do reprezentowania Polski podczas finałów w Liverpoolu.

Młody artysta doskonale wie, jak wykorzystać tę popularność. Regularnie koncertuje, występował również jako support przed show Ralpha Kaminskiego. W poniedziałek 11 września ogłosił natomiast, że wybiera się na minitrasę po Europie. W marcu 2024 r. odwiedzi pięć europejskich miast. Wystąpi w Kolonii, Hamburgu, Berlinie, Pradze i Londynie.

trwa ładowanie posta...

Jann zagra na festiwalu w Holandii

Ostatnia lokalizacja cieszyła się taką popularnością, że Jann musiał dokonać "venue uprade'u". Zmiana obiektu w Londynie pozwoliła na zwiększenie puli biletów, które wyprzedały się w niecałe 24 godziny. Dziś dowiedzieliśmy się również, że wyprzedanie całej trasy koncertowej po Europie zajęło tydzień. To srogi wynik, jak na artystę, który stosunkowo niedawno pojawił się w mainstreamie.

trwa ładowanie posta...

Na tym jednak nie koniec jego koncertowania. Jann poinformował, że w styczniu zagra na festiwalu ESNS (Eurosonic Noorderslag) w Groningen w Holandii.

trwa ładowanie posta...

A jeśli nie możecie doczekać się Janna na scenie, możecie pocieszyć się jego nowym singlem. "The Letter" ukaże się na muzycznych platformach streamingowych już 21 września.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 81
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Powodzenia Janku !
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Raz bylem na jego koncercie i wystarczy. Tyle ile tam jest napalonych i wydzierających się dziewczyn to nigdzie nie widziałem. A najgorsze jest chyba to że dla nich nic się nie liczy tylko to aby być jak najbliżej swojego idola. Co tam l, że po drodze staranują innych ludzi, że ktoś się przewrócił, ktoś zemdlał czy coś, one muszą być pod barierką i koniec. Masakra
Odpowiedz
4Zgadzam się6Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Soon,zgłoś
Też jestem fanką z tych starszych!!!! Jutro wielki dzień długo oczekiwany singiel "the letter"!!! Osobiście będę w Londynie chociaż super byłoby by być też w Holandii 😔 Gratulacje dla Janka niech podbija świat!!!👑❤️
Odpowiedz
14Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 12