Spencer Shuterland rusza w trasę koncertową

Spencer Shuterland rusza w trasę koncertową. Czy artysta zagra w Polsce?

Źródło zdjęć: © Instagram: spencermusic / Instagram: spencermusic
Weronika Paliczka,
02.07.2024 15:15

Po niesamowicie udanym supporcie Big Time Rush w Europie Spencer Shuterland zapowiedział solową trasę koncertową. Charyzmatyczny artysta odwiedzi 12 miast w Europie, w tym dwa w Wielkiej Brytanii. Czy Shuterland pojawi się w Polsce?

Artyści rozgrzewający publiczność przed gwiazdami wieczoru nie mają najłatwiejszego zadania. Dopiero zbierający się tłum, który nie zawsze zna danego wokalistę, poczucie bycia "tym gorszym", konieczność rozgrzania widzów przed osobami, na których koncert przyszli. Czasem jednak okazuje się, że support jest tak samo dobry, jeśli nie lepszy od głównych gwiazd. Taka sytuacja miała miejsce w Warszawie podczas koncertu Big Time Rush. Amerykański zespół supportował Spencer Shuterland. Jego koncert przez wiele osób jest wspominany jako najlepszy w życiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Spencer Shuterland rusza w solową trasę koncertową

Spencer Shuterland to artysta, którego po prostu musisz zobaczyć. Dzięki epickim, teatralnym, ponadczasowym tekstom i rock'n'rollowemu głosowi, który przyciąga uwagę, Sutherland pokazuje, że jest tu, by zostać na długo. Jego filmy z występami wokalnymi zaczęły zdobywać popularność w Internecie w 2022 r., przyciągając uwagę przemysłu muzycznego.

Po wydaniu swojego długo oczekiwanego debiutanckiego albumu "In His Mania" w marcu 2023 r., Spencer wyruszył w wyprzedaną trasę koncertową po Ameryce Północnej, zachwycając fanów swoimi energetycznymi występami, pełnym emocji głosem i ekstrawaganckimi strojami. Sutherland zagrał w komedii romantycznej Netfliksa "Afterlife of the Party" oraz w serii Amazon "I Know What You Did Last Summer", udowadniając, że ma wszechstronny, wielopokoleniowy talent.

trwa ładowanie posta...

Jeszcze podczas koncertu na Letniej Scenie Progresji Spencer Shuterland zapowiedział, że musi wrócić do Polski tak szybko, jak to tylko możliwe. Choć wiele osób uważało, że to typowa obietnica bez pokrycia, artysta dotrzymał słowa. Spencer Shuterland 1 lipca 2024 r. ogłosił swoją pierwszą, europejską trasę koncertową.

W trakcie trasy artysta odwiedzi 12 miast: Madryt, Rzym, Mediolan, Wiedeń, Berlin, Frankfurt, Kolonię, Amsterdam, Paryż, Londyn i Manchester. Shuterland zawita także do Polski - 1 lutego 2025 r. wokalista wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka. Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 3 lipca 2024 r. o godzinie 10.00.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0