IShowSpeed wróci do Polski

IShowSpeed wróci do Polski? Te słowa nie zostawiają złudzeń

Źródło zdjęć: © iShowSpeed / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.07.2024 10:45

Wizyta amerykańskiego streamera IShowSpeeda w Polsce była czymś, co przyćmiło wszystkie inne wydarzenia. Popularny twórca jest w trasie objazdowej po Europie i istnieje duża szansa, że ponownie odwiedzi nasz kraj. Sam to przyznał podczas transmisji na żywo.

Zaledwie 19-letni Darren Watkins Jr., znany jako IShowSpeed, w ostatnich latach wyrósł na czołową gwiazdę YouTube'a. Zaczynał od streamowania gier na Twitchu dla kilku tysięcy osób, a skończył na spektakularnej trasie objazdowej po Europie, podczas której nie może się odpędzić od tłumu fanów, a transmisję z każdego kraju ogląda kilka milionów widzów.

Wizyta IShowSpeeda na Starym Kontynencie ma związek z Euro 2024. Amerykański streamer jest fanem Cristiano Ronaldo (raz nawet udało mu się spotkać z portugalskim piłkarzem). IShowSpeed godzi oglądanie sportowych rozgrywek z podróżowaniem po europejskich krajach. Na początku lipca zawitał do Warszawy, gdzie wywołał totalne szaleństwo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

LIZA MOCNO o NIKICIE I FERRARIM [Fagata, Paramaxil, Nawcia, Gola] #1 odc

Wizyta streamera w Polsce była przepełniona dziwnymi sytuacjami. Jeden z fanów polizał go po dłoni, kolejny wyzwał na pojedynek w szczekaniu, a jeszcze inny przygotował do testów Fiata 126p. Internet obiegły sceny, gdy IShowSpeed wspiął się na dach samochodu z flagą Polski, po czym zrobił blackflipa. Tłum otaczający Amerykanina oszalał z radości.

IShowSpeed znów odwiedzi Polskę?

IShowSpeed po wizycie w Polsce ruszył na podbój kolejnych krajów Europy. Odwiedził Szwecję, Szwajcarię i Norwegię. Amerykanin nieustannie dostaje zapytania od polskich fanów, czy ponownie zawita do kraju nad Wisłą. Padają propozycje, aby odwiedził park rozrywki Energylandia w Zatorze. IShowSpeed wreszcie odniósł się do próśb.

- Mam wrócić do Polski? Okej, jasne, wrócę do Polski, ale nie powiem wam dzisiaj daty - wyjawił IShowSpeed podczas transmisji na żywo, gdy oglądał mecz ćwierćfinałowy między Portugalią a Francją.

- Nie mogę wam powiedzieć daty, ale niedługo wrócę do Polski. Wkrótce was odwiedzę. Naprawdę wkrótce. Nie mogę powiedzieć daty - powtórzył streamer.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 12
  • emoji kupka - liczba głosów: 152
J...,zgłoś
Po co ma tu wracać? Niech siedzi u siebie albo odwiedzi kraj swoich przodków w Afryce.
Odpowiedz
6Zgadzam się6Nie zgadzam się
Rezi RPA,zgłoś
Mam brązowy parówka. Wezme która mi się chce i wkładam. Poucze jak to się robi u nas. 20cm gruba mocno. Wasze pani będzie radosna. Moje kolegi też mają takie.
Odpowiedz
1Zgadzam się5Nie zgadzam się
Muchi,zgłoś
Kto to? Co to?Po co to?
Odpowiedz
21Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 43