Wersow oceniła Teslę Friza

Wersow oceniła Teslę Friza. "Auto dla influencerów"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,09.06.2024 20:00

Wersow, znana influencerka, opublikowała relację w mediach społecznościowych, w której oceniła Teslę 3 należącą do jej partnera Friza. Korzystając z chwili, gdy Karol wyszedł po jedzenie, Weronika postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami z użytkowania samochodu.

Po ukończeniu 28. roku życia Friz z merola przerzucił się na Teslę 3 - wymarzony samochód otrzymał w prezencie urodzinowym od grupy najbliższych przyjaciół i współpracowników. Kupno auta było niespodzianką - Karol nie spodziewał się zupełnie, że otrzyma tak ekstrawagancki podarunek. Na Teslę, kosztującą ponad 200 tys. zł, zrzuciła się grupa influencerów Genzie, Wujek Łuki i jego narzeczona - Wersow. Sponsorem była także firma Koral, która jest producentem lodów Ekipy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Wersow oceniła Teslę 3 należącą do Friza

Karol w maju pokazał przemianę swojego auta, które zyskało nowy kolor. Internautom nie przypadł do gustu jego nowy samochód - nie ze względu na wygląd, a fakt, że jest to auto elektryczne. Zupełnie inne zdanie na temat Tesli 3 ma Wersow, partnerka Friza, która postanowiła podzielić się z fanami swoimi wrażeniami.

trwa ładowanie posta...

Weronika Sowa opublikowała relację w mediach społecznościowych, w której oceniła Teslę 3 należącą do jej partnera:

Korzystając z faktu, że Karol poszedł po coś do jedzenia, to stwierdziłam, że dam Wam moją opinię na temat Tesli 3. To jest auto dla influencerów - jest przepiękne światło, gdziekolwiek się nie położy telefonu. Jak wiecie, ja mam przyssawkę przy etui i na niej przyklejam telefon do szyb, luster itp. W ten sposób mi dużo łatwiej dla Was nagrywać, ale tutaj wystarczyło go położyć przed sobą

- zachwala Wersow.
trwa ładowanie posta...

Wersow dodała, że samochód jest bardzo atrakcyjny, ale może być za mały na jej potrzeby. Z tego względu influencerka rozważa zakup innego modelu.

Bardzo kuszące jest to auto, tylko u mnie jest ten problem, że mam zawsze dużo gratów w samochodzie. Zawsze jak gdzieś wyjeżdżam, to biorę dużą walizkę zamiast małej, więc obawiam się, że bym się nie pomieściła do tego auta, dlatego mocno zastanawiam się nad modelem Y. Dajcie znać, jaka jest wasza opinia na temat tych samochodów? Karol jest bardzo zadowolony!

- podsumowała influencerka.
trwa ładowanie posta...

Nie tak dawno Friz również przyciągnął uwagę internautów swoją Teslą, ale w nieco innym kontekście. Karol postanowił dokonać przemiany swojego samochodu, co spotkało się z mieszanymi reakcjami. Wielu internautów wyraziło swoje krytyczne opinie, określając elektryczny samochód jako "gówno elektryczne" .

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
blondi,zgłoś
żenada... toto jest.. a tak poza tym głupi naród polski, ze daje takim ludziom zarabiac...
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
maciek,zgłoś
oj dzieci ,dzieci, bawcie się, jak auto za małe na "graty" są jeszcze pick-up'y
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się