x

Friz i dziewczyny z niebieskiej platformy. Co na to Wersow?

Źródło zdjęć: © YouTube
MAKO,
09.04.2024 09:36

Influencerka Katarzyna Szalska nagrała film pt. "Ciemna strona Friza". Twórczyni zauważyła rysę na idealnym obrazie rodziny Wiśniewskich.

FrizWersow niezaprzeczalnie są królewską parą polskiego internetu. Oboje są zdolni, młodzi, przedsiębiorczy i osiągnęli gigantyczny sukces. Karol Wiśniewski zbudował imperium, wylansował EkipęGenzie, których członkowie należą do najbardziej znanych influencerów w naszym kraju, a sam jest numerem jeden (lub dwa - na przemian z Blowkiem) na YouTubie. Wersow z kolei jest jedną z twórczyń o największym wpływie na swoją publikę. Weronika niedawno wydała solowy debiutancki album "Wersow Store" oraz wyruszyła w pierwszą trasę koncertową. Para jest zaręczona, mają razem kilkumiesięczną córeczkę Maję.

Trudno jednak o sielankowe życie, kiedy tak jak w przypadku Friza, cała rodzina znajduje się na świeczniku. Influencerka z branży beuaty Katarzyna Szalska działająca w social mediach jako forsurprise, nagrała film, który może zburzyć spokój rodziny Wiśniewskich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

"Ciemna strona Friza". Influencer i dziewczyny z niebieskiej platformy

Kogo obserwuje Friz? - od postawienia tego pytania zaczyna się materiał Kasi. Influencerka od razu na nie odpowiada, pokazując screeny z Instagrama. Na liście Friza jest bardzo dużo modelek-influencerek. Niektóre z nich oprócz "regularnej" kariery w social mediach, zarabiają również na niebieskiej platformie z treściami dla dorosłych.

Kasia zaznacza, że Karol kiedyś obserwował również ją, chociaż nie znali się prywatnie, a ona nie miała rozwiniętego konta. Zaznaczyła, że były to czasy, kiedy publikowała dużo wakacyjnego kontentu i dodawała zdjęcia w kostiumach kąpielowych. Zaznacza, że kiedy treści na jej profilu się zmieniły, Friz przestał wyświetlać jej relacje.

Kasia dodaje, że każdy w związku ma własne zasady i najważniejsze to nie przekraczać swoich granic, ale jednocześnie mówi, że sama uważa zachowanie Karola za nie w porządku w stosunku do jego narzeczonej. Przywołała także sytuacje, w których Wersow w pewnych kwestiach "uległa" Frizowi, np. kiedy przedłużyła sobie włosy krótko po tym, kiedy je obcięła, ponieważ jemu się nie podobały.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CIEMNA STRONA FRIZA (MOJA HISTORIA)

Internet wrze. Friz i Wersow nie skomentowali sprawy

"Na miejscu Weroniki ugotowałabym się z nerwów i zazdrości". "Powiem szczerze, że w wielkim szoku jestem, żal mi Weroniki bardzo, ona to widzi na pewno" - to tylko niektóre z licznych komentarzy, które można znaleźć pod materiałami dotyczącymi obserwacji Friza.

Afera wybuchła kilka dni temu i właściwie zaczęła się od jednego tiktoka. Karol błyskawicznie usunął większość z obserwowanych przez siebie kont.

Odobserwował, bo wczoraj było 111, a dziś jest 44 xdddd

- skomentowała jedna internautka.

Influencerzy nie wydali oficjalnego oświadczenia w związku z tą sytuacją.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 12
Kogo obchodzą takie pierdoły?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się