Biseksualna postać w finale "Sukcesji"

Finał "Sukcesji" odkrył karty. Potwierdzono, że ta postać jest LGBTQ+

Źródło zdjęć: © HBO
Anna RusakAnna Rusak,30.05.2023 13:00

Finał "Sukcesji" nie tylko odkrył, kto będzie zarządzał Waystar Royco, ale odpowiedział na najważniejsze pytanie fanów. Wiedzieliście, że ta postać z "Sukcesji" jest biseksualna?

Za nami ostatni odcinek "Sukcesji". Po recenzjach finału można wnioskać, że zakończenie serialu nie rozczarowało, a wieńczący całą historię sezon okazał się jednym z lepszych. Nic więc dziwnego, że fani wciąż mają nadzieję na 5. sezon "Sukcesji", na co nadzieję niedawno rozpalił jeden z aktorów.

Wraz z zakończeniem przyszło też jedno ważne rozwiązane dla fanów serialu. W finale "Sukcesji" znaleźli potwierdzenie na biseksualność jednej z ważniejszych postaci. Spokojnie, nie będzie tu wielkich spoilerów, nie zdradzimy, kto przejął Waystar Royco, więc możecie czytać bez strachu.

Biseksualna postać ujawniona w finale "Sukcesji"?

Pewnie zastanawiacie się, czy chodzi o Toma, Kendalla, czy może Romana. Niestety, choć niektórzy podejrzewali również tych bohaterów, największe teorie fanów dotyczące bycia częścią społeczności LGBTQ+ dotyczyły Stewy'ego.

W zasadzie od początku "Sukcesji" podejrzewali, że bohater jest albo gejem, albo osobą biseksualną. Dowodem miała być chociażby chemia i napięcie między nim a Kendallem. Choć zostało wspomniane, że Stewy ma dziewczynę, nigdy nie zobaczyliśmy jej na ekranie.

Oliwy do ognia tych teorii dolał moment, w którym aktor Arian Moayed, wcielający się w rolę Stewy'ego, na Twitterze przesłał dalej jedno z nagrań. Mogliśmy w nim zobaczyć fana "Sukcesji", który twierdzi, że utożsamia się z bohaterem, bo obaj są "niesamowitymi gejami".

trwa ładowanie posta...

Stewy biseksualny w finale "Sukcesji"?

Według fanów finał "Sukcesji" ostatecznie potwierdził ich teorie. Chodzi im konkretnie o jeden dialog między Stewym a Kendallem. W pewnym momencie bohater mówi do Roya: "Lubię dziwny seks, złe narkotyki. Jestem bardzo złożoną osobą". Na co Kendall odpowiada przyjacielowi: "Lubisz naleśniki, gofry i całujesz facetów na molly".

To jedno stwierdzenie według części widzów "Sukcesji" jest właśnie wskazówką dotyczącą biseksualności Stewy'ego. Jak widać, nie jest to tak spektakularne odkrycie, jak w przypadku Jaskra z "Wiedźmina".

"Prawdziwym zakończeniem 'Sukcesji' jest to, że ostatecznie potwierdzono biseksualność Stewy'ego, bo uwielbia całować facetów na molly. Drodzy fani Stewy'ego: wygraliśmy" - napisała jedna z osób na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: PinkNews

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0