Dziadek wiksuje na koncercie

Dziadek wiksuje na koncercie. Jedyny dobrze się bawił

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Oliwia Ruta,
17.01.2024 12:15

W internecie pojawiło się nagranie z koncertu Kaza Bałagane. Starszy fan rapera bawił się doskonale.

Jacek Świtalski tworzący pod pseudonimem "Kaz Bałagane" to polski raper. Artysta jest znany z piosenek takich jak "Zegar", "35°C", "Do następnego". Obecnie piosenkarz jest w trakcie trasy koncertowej. 27 stycznia zagra kolejny koncert we Wrocławiu. Podczas poprzedniego występu w miejscowości Wtórek na widowni bawił się starszy fan rapera. Mężczyzna rozczulił internautów.

Dziadek wiksuje na koncercie Kaz Bałagane

13 stycznia o godz. 21 w Magnes Club Wtórek odbyła się impreza z gościnnym udziałem Kaz Bałagane. Raper zagrał kilka piosenek ze swojego repertuaru. Niestety na wydarzeniu pojawiło się niewielu fanów artysty. Praktycznie nikt nie bujał się podczas jego występu. Jednym z wyjątków był starszy mężczyzna. Dziadek bawił się doskonale.

trwa ładowanie posta...

Internauci są zachwyceni charyzmą starszego fana: "mega słodkie", "dziadek się zna", "jaki szef". Pojawiły się również komentarze dotyczące mało energicznej publiczności: "Ci ludzie tam przez przypadek przyszli? Imagine pójść na koncert i nie pobujać się nawet", "koncerty na dyskotekach to pomyłka, nie ma to jak solowy koncert, a nie przy okazji imprezy".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0