Charli xcx serwuje "biały proszek"? Fani oszaleli z zachwytu
Charli xcx ma kolejną niespodziankę dla fanów. Już za kilka godzin będą mieli szansę kupić wyjątkowy winyl "Brat and It’s Completely Different but Also Still Brat". Piosenkarka zainspirowała się "białym proszkiem".
Charlotte Emma Aitchison, szerszej publiczności znana jako "Charli XCX", to brytyjska piosenkarka, kompozytorka, a także autorka tekstów. W branży muzycznej działa od kilkunastu lat, jednak wiele osób mogło o niej na jakiś czas zapomnieć. Wszystko zmieniło się latem 2024 r. Wtedy to artystka wydała album "Brat", który pobił wszelkie rekordy popularności. Sprawił, że piosenkarka ponownie trafiła na szczyt, a numery z krążka były absolutnie wszędzie.
Podobne
- Charli xcx wraca do Polski. Wystąpi na Orange Warsaw Festival
- Kulisy tragedii Liama Payne'a. Biały proszek, szkło i zapłakani fani
- Charli XCX dzieli się pomysłami. Marketingowcy jej nienawidzą
- Charli xcx ma żal do Taylor Swift? Jest oficjalny statement
- Ralph Kaminski zatańczył "Apple Dance". "Charli się w grobie przewraca a żyje"
Charli xcx wydała remix płyty "Brat"
Po zaledwie kilku miesiącach od premiery płyty "Brat", Charli zdecydowała się wydać remix albumu. Na "Brat and It’s Completely Different but Also Still Brat" można usłyszeć kawałki z poprzedniego krążka, ale w nieco odświeżonej wersji oraz z gościnnym udziałem zagranicznych gwiazd takich jak Troye Sivan, Billie Eilish czy Arian Grande. Płyta jest swojego rodzaju pstryczkiem w nos dla artystów, którzy wydają po kilka wersji tej samej płyty.
Piosenkarka z nowym easter eggiem
Zarówno płytę "Brat", jak i "Brat and It’s Completely Different but Also Still Brat" można kupić w wersji CD oraz winylowej. Obie są kojarzone z neonowym odcieniem zielonego, rozmazanym napisem, prostotą oraz minimalizmem. Podczas promocji jaskrawej ery Charli udowodniła, że jej marketing jest wręcz mistrzowski. Królowa Brat Summer postanowiła przygotować jeszcze jedną niespodziankę dla fanów. Stworzyła przeźroczysty winyl, w którym przesypuje się biały proszek. Jej obserwatorzy są zachwyceni kolejnym kreatywnym pomysłem.
Winyl można zamawiać przez stronę Bad Worlds w cenie 55 funtów, czyli ok. 280 zł. Sprzedaż ruszy już 31 stycznia o godz. 16.
W temacie charli xcx
- Ralph Kaminski zatańczył "Apple Dance". "Charli się w grobie przewraca a żyje"
- Charli XCX zagra w "Opowieściach z Narnii"? Toczą się poważne rozmowy
- Nadciągają Atomówki. Najgorętsze popowe trio już wkrótce na jednym festiwalu
- Znamy ceny biletów na Orange Warsaw Festival. Kto w tym roku wystąpi w stolicy?
Popularne
- Wpadka Natalii Magical. Prawnik wyjaśnia, czy coś jej grozi
- Spotyka się Polak i Japończyk... Żuramen trafił do Żabki. Hit czy profanacja?
- Ashton Hall - kim jest i na czym polega jego poranna rutyna?
- Książulo dał "MUALA", ale bar się zamyka. Właścicielka podjęła szokującą decyzję
- Kot Kacper przeszedł piekło. Wiadomo, co go teraz czeka
- FAME MMA musiało to usunąć. Denis Labryga wręczył "prezent" przeciwnikowi
- Książulo wyjaśnił dramę z "kebabem dla dzieci". "Typowy krętacz"
- Warhaus: "mężczyźni mają bardzo małe serca" [WYWIAD]
- Lady Gaga oficjalnie na polskim TikToku. Udostępniła film o promkach w Rossmannie