Check out english version
lifestyle
Kółko różańcowe kontra raperka. Wandale ukradli jej plakat
Tylko Polacy są w stanie tyle zapłacić za luksus na Mazurach.

Cena garażu w Mikołajkach powala. "Niemiec tego nie zrozumie"

Źródło zdjęć: © @kubamidel TikTok, canva
Marta Grzeszczuk,
30.05.2023 17:15

Biznesmen Kuba Midel opublikował na TikToku nagrania ze współpracy z deweloperem z mazurskich Mikołajek. Wymieniane w nich ceny budzą konsternację.

Nasz ulubiony biznesmen od 13-metrowej kawalerki znów zaskakuje. Kuba Midel zamieścił na TikToku kilka filmików, które powstały we współpracy z firmą inwestującą w apartamentowce w Mikołajkach. Wszystkie są naprawdę warte obejrzenia, każdy z innego powodu. Dowiadujemy się na przykład, że garaż w Mikołajkach może kosztować 250 tys. zł brutto.

Komentarze pod tym tiktokiem prezentują pełną gamę postaw. Od zdumienia, że tak drogo: "to wychodzi mieszkanie 50m2 w mniejszym mieście co i tak jest za drogo", po zdumienie, że tak tanio: "Jara się ze sprzedał garaż podwójny i miejsce na skuter, czyli jakieś 60 metrów w parterze czyli po 3 300 zł/m2 super deal!".

Chwalony jest też swag przedstawiciela dewelopera, z którym nagrywa Midel: "Ten gościu jest niesamowity, gadane ma jak mało kto. Nic dziwnego, że osiągnął sukces". Pełny zakres możliwości mężczyzny świetnie prezentuje poniższy filmik.

trwa ładowanie posta...

Niemiec czy Hiszpan nie rozumie tych cen

Szczególnie wzruszyło nas nagranie, na którym przedstawiciel dewelopera bez żenady przyznaje, że nikt nie jest w stanie zrozumieć cen na Mazurach, które są w stanie zapłacić Polacy. Ani Niemiec, ani Hiszpan. Z niezrozumiałych powodów inne nacje wolą wydać mniejsze pieniądze tam, gdzie sezon trwa dłużej.

trwa ładowanie posta...

Zdaje się, że na pocieszenie Kuba Midel prostuje, że takie luksusy są nam potrzebne czasem bardziej, a czasem mniej. Apeluje o nieprzekreślanie spania na łodzi czy pod namiotem.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Królowa życia naciągnęła tatę. "Ja chcę mieć helikopter!"