Cały TikTok organizuje studniówkę

Cały TikTok organizuje studniówkę. Będzie jazda

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
16.01.2024 18:15

Pewna internautka poskarżyła się, że szkoła nie zorganizowała dla jej liceum studniówki. Didżej Marcin Woznicki postanowił coś z tym zrobić.

Studniówka to przedmaturalny bal, który odbywa się ok. 100 dni przed egzaminem dojrzałości. Uroczystość organizuje się zazwyczaj w styczniu lub lutym. W większości przypadków zabawa jest inicjatywą uczniów. Charakterystycznym elementem balu jest tańczenie poloneza przez maturzystów.

GRU3O ALBO FCALE ratuje studniówkę

Marcin Woznicki to didżej w internecie znany jako GRU3O ALBO FCALE. Artysta dba o muzykę na imprezach takich jak urodziny, wesela czy inne eventy. Ponadto prowadzi konto na TikToku, na którym publikuje nagrania z organizowanych przez niego DJ-setów.

trwa ładowanie posta...

Przełom stycznia i lutego to czas obfitujący w studniówki. Didżej GRU3O ALBO FCALE również miał okazję zagrać na paru imprezach. Pod ostatnim tiktokiem z balu przedmaturalnego w Stargardzie dostał komentarz od uczennicy innego liceum: "chodzę do szkoły do Stargardu i u mnie w szkole nie organizują studniówki".

trwa ładowanie posta...

Didżej Marcin Woznicki odpowiedział na komentarz rozżalonej maturzystki. Obiecał, że jeśli filmik z jego statementem zdobędzie 10 tys. wyświetleń, to za darmo zagra na studniówce. Jedynym warunkiem jest zorganizowanie przez klasę sali do końca lutego.

Nie mogę pojąć, jak studniówka może być nieorganizowana dla maturzystów. Zróbmy tak, ogarnijcie tylko salę do końca lutego, a my wam zagramy za free i zrobimy z tego film. 10 tys. lajków pod tym filmem i działamy.

- mówi Didżej Marcin Woznicki 

Wszystkie ręce na pokład

W komentarzach pod filmem pojawiło się kilku twórców, którzy również zaoferowali pomoc w organizacji studniówki. Wśród nich znalazł się Kubanczyk, który zapowiedział, że zagra koncert na imprezie: "Dobra jak to jest w Stargardzie, to ja zagram koncercik na tej studniówce. Tylko po 24 bo będę musiał jechać prosto z koncertu w Słupsku". Fotograf o nicku hejmarku zaproponowała, że jak pod filmem będzie 100 tys. polubień, to również się zjawi. Znalazła się nawet firma specjalizująca się w dekoracjach. Marka SMART_DECO_PRACOWNIA napisała: "pomożemy z dekoracją".

trwa ładowanie posta...

Na Instagramie GRU3O ALBO FCALE pojawiła się informacja, że przyjęcie odbędzie się w "Folwarku w Plenerze". Dodatkowo odezwały się takie firmy jak: "Fotobudka w Plenerze", "Napisy LED Polska", "Balonovo", "Łozo Wozi Usługi Transportowe" czy "Kruche Babki" oraz wiele wiele innych.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1