Chór Julii Żugaj

Cały internet chce do chóru Julii Żugaj. Najlepszy trend roku?

Źródło zdjęć: © Julia Żugaj / Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.09.2023 16:00

Julia Żugaj ogłosiła nabór do chóru. Inicjatywa spotkała się z nieprawdopodobnie dużym zainteresowaniem. Filmy zgłoszeniowe nagrywają niemal wszyscy.

Julia Żugaj jest jedną z najpopularniejszych gwiazd internetu. Była uczestniczka Teamu X ma ponad 1,2 mln obserwujących na Instagramie, 3,6 mln na TikToku i ponad 440 tys. subskrybentów na YouTube. Najwierniejsi fani influencerki nazywają siebie samych żugajkami i stoją murem za idolką w każdej sytuacji.

Julia Żugaj realizuje się na wielu polach. Influencerka pisze książki i nagrywa muzykę. W październiku 2022 r. ukazał się jej minialbum "Miłostki", który uzyskał status złotej płyty. Żugaj nie spoczywa na laurach i szykuje kolejne muzyczne przedsięwzięcie.

Chór Julii Żugaj

Młoda gwiazda sieci ogłosiła konkurs "Zaśpiewaj na płycie z Julią". Zadanie jest proste. Uczestnik ma nagrać filmik, na którym zaśpiewa fragment kolędy "Cicha noc" lub "Przybieżeli do Betlejem". Następnie ma opublikować filmik na TikToku lub Instagramie pod hasztagiem #chorjuliazugaj.

Zwycięzcy będą mogli wziąć udziału w nagrywkach partii chóralnych do piosenek, które znajdą się na świątecznej płycie Julii Żugaj. Konkurs trwa do 23 września do godziny 23:59:59.

trwa ładowanie posta...

Wszyscy chcą do chóru Julii Żugaj

Odzew na akcję przerósł wszelkie oczekiwania. Filmy oznaczone konkursowym hasztagiem mają łącznie 50 mln wyświetleń na TikToku. Do chóru Julii Żugaj chce dołączyć niemal cały internet. Klip zgłoszeniowy nagrali m.in. chłopaki z GOATS, Łatwogang, Nitrozyniak, ks. Sebastian Picur, Konarowo, Edzio czy Takefun.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 41
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
eloelo320,zgłoś
okej
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
andrej2202,zgłoś
Witam ,pomimo ze nie widziałem filmu i nie odniosę się do niego to powiem jedynie że ten biedny chory chłopak powinien się leczyć ,on myśli ze jest Bogiem ,jemu odbilo i to mocno
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się