Dawid Rzeźnik “Dżinold” i Patryk Bandurski “Bandura” założyli konto na OF

Bungee założyli konto w serwisie "dla fanów". Mają szczytny cel

Źródło zdjęć: © Canva, OF
Konrad SiwikKonrad Siwik,07.08.2023 15:30

Youtuberzy tworzący kanał Bungee założyli wspólny profil w serwisie dla dorosłych fanów. Treści będą pojawiać się na nim przez miesiąc, a wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne.

Dawid Rzeźnik "Dżinold" i Patryk Bandurski "Bandura" to dwójka zdrowo odklejonych youtuberów, którzy zaskakują każdym kolejnym filmem. Na koncie mają już współpracę z Dolnośląskim Inspektoratem Ochrony Zwierząt [DIOZ], ale na tym charytatywnym zagraniu nie zamierzają przestać.

trwa ładowanie posta...

Bungee założyli konto na OF

Bungee w swoim najnowszym filmie poinformowali, że zgodnie z prośbami widzów założyli konto na niebieskiej platformie, której akronim to OF.

- Mówiliście nam to, abyśmy założyli swojego OF i dziś będziemy to realizować - mówi Dżinold.

- Dziś zakładamy naszego OF, który będzie ważny tylko przez miesiąc. Będziecie mogli skorzystać z premium kontentu, wykupując dostęp do niego - dodaje Bandura.

trwa ładowanie posta...

Chłopaki nie chcą jednak zarabiać na swoich pikantnych fotkach. Wszystkie zgromadzone pieniądze zamierzają przeznaczyć na szczytny cel.

- A my całość środków, które uda nam się uzbierać przez okres miesiąca, przeznaczymy na dzieci zmagające się z nowotworami - zapowiedział Dżinold.

W samym filmie na YouTube Bungee pokazali również sesję zdjęciową oraz przedsmak tego, co czeka ich fanów pod linkiem zamieszczonym w opisie. Nowe treści mają pojawiać się na nim co tydzień przez cały miesiąc.

ZAŁOŻYLIŚMY OF

- Cel jest szczytny, dużo kontrowersji, dużo zabawy, dużo uśmiechu, ale pamiętajcie, że zbieramy to wszystko na potrzebujących. A my, żeby pomóc jesteśmy w stanie po prostu zrobić wszystko - skwitował Dżinold.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1