Ruszyła sprzedaż biletów na stadionowe koncerty Dawida Podsiadło

Bitwa o bilety na Podsiadło. Horror fanów wciąż trwa

Źródło zdjęć: © Facebook: Dawid Podsiadło / Facebook: Dawid Podsiadło, canva
Weronika Paliczka,
30.08.2023 16:24

Podczas wyprzedanego występu na Stadionie Narodowym Dawid Podsiadło zapowiedział kolejną trasę koncertową. Tym razem artysta odwiedzi Poznań, Gdańsk i Chorzów, a konkretniej - stadiony położone w tych miastach. Pierwsza bitwa o bilety na Podsiadło już się zakończyła, jednak zwycięstwem mogą pochwalić się nieliczni.

Przeciętny polski artysta, gdy planuje trasę koncertową, myśli o klubach położonych w największych miastach. Wyjątek stanowi Dawid Podsiadło, który odwiedza stadiony. Podczas koncertu, który odbył się 26 sierpnia na Stadionie Narodowym, Podsiadło zapowiedział powrót na sceny latem 2024 r. Obietnicy dotrzymał: artysta pojawi się w Gdańsku, Chorzowie i Poznaniu. Bilety na koncerty trafiły do sprzedaży.

trwa ładowanie posta...

Walka o bilety na Podsiadło wchodzi na nowy poziom zaciętości

Sprzedaż biletów na Dawida Podsiadło podzielono na dwa dni: w środę, 30 sierpnia, wejściówki zakupić mogli posiadacze Allegro Smart. Pozostali zainteresowani będą mogli powalczyć o bilet 31 sierpnia od godziny 12.00 na stronie ebilet. Limit zakupionych wejściówek na jedną osobę wynosi 8 sztuk.

Bilety na Podsiadło cenowo zaczynają się od 109 zł za kategorię VI. Bilety na płytę to koszt 199 zł, natomiast VIP to niecałe 600 zł. Do tych cen należy doliczyć jednak opłatę manipulacyjną. Co istotne, wejściówki są imienne, więc ich późniejsza sprzedaż może wiązać się z dodatkową opłatą.

Dawid Podsiadło w 2024 r. zagra najpierw w Gdańsku w Polsat Plus Arena Gdańsk, gdzie pojawi się 1 czerwca. Następnie artysta pojawi się w Enea Stadion w Poznaniu. Fani z miasta koziołków będą mogli go posłuchać 15 czerwca. Ostatnim miejscem na trasie jest Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie Podsiadło wystąpi 22 czerwca.

Zacinająca się strona, znikające miejsca - klasyk jeśli chodzi o bilety na Dawida Podsiadło

Dzisiejsza walka o bilety na Podsiadło nie różniła się od kupowania biletów na koncert Harrego Stylesa czy Taylor Swift. Osoby zainteresowane musiały zmierzyć się z zacinającą się stroną internetową, która nie wytrzymała napływu chętnych. Problemem były także nagle znikające miejsca. Bilety na płyty rozeszły się w niecałą minutę od rozpoczęcia sprzedaży. Pozostaje liczyć na to, że gdy ruszy sprzedaż na ebilet, wszystko pójdzie sprawniej, a wszyscy fani będą mogli pochwalić się posiadaniem biletów na koncert Dawida Podsiadło.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
1977,zgłoś
Udało się za pierwszym razem. Była mały problem ze stroną ale bilety są już na skrzynce. Dwunasta ruszyła sprzedaż 15 minut później bilety kupione. Widzimy się w Gdańsku.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kika,zgłoś
W pierwszy dzień się nie udało, to była tragedia.. w drugi dzień trochę lepiej, oczywiście nie obyło się bez rzucania mięsem w monitor😂 ale udało się !!! ❤️
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Lili,zgłoś
Mi się udało 👍🙉
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6