Podsiadło kontra Lechia. Kto wystąpi na stadionie w Gdańsku?
Dawid Podsiadło zagra 2 czerwca wyprzedany koncert na Polsat Plus Arena Gdańsk. Możliwe, że tego dnia mecz będzie rozgrywać również Lechia Gdańsk. Jak doszło do tego konfliktu?
Koncert Dawida Podsiadły 1 czerwca 2024 r. na Polsat Plus Arena Gdańsk został zaplanowany zaraz po jego występie na tym samym obiekcie w czerwcu 2022 r. W tym samym okresie rezerwację potwierdził operator stadionu. "Tak duże imprezy planuje się z odpowiednim wyprzedzeniem" - powiedział trójmiejskiej "Wyborczej" Paweł Buczyński, prezes spółki Arena Gdańsk Operator, zarządcy stadionu.
Podobne
- Podsiadło powiedział "nie" fance. "Na maxa lubię sam śpiewać"
- Ze stadionu na wielki ekran. "Dawid Podsiadło - Dokumentalnie" [RELACJA]
- Louis Tomlinson w filmie Podsiadło? No... można tak powiedzieć
- Badminton z Dawidem Podsiadło. Cena jest zabójcza
- Dawid Podsiadło zepsuł internet. Walka o bilety na stadionowe koncerty to rzeźnia
Ponad 50 tys. biletów na koncert Podsiadły 1 czerwca sprzedało się tak błyskawicznie, że zaplanowano dodatkową datę 2 czerwca. Również te bilety rozeszły się bardzo szybko.
Dawid Podsiadło "zajął stadion" w terminie rozgrywek piłkarskich
Nikt nie przewidział wtedy, że Lechia Gdańsk, która rozgrywa swoje mecze na Polsat Plus Arena Gdańsk, może potrzebować obiektu w tym terminie. Rozgrywki w Ekstraklasie kończą się w maju. Jednak od 2022 r. dużo się zmieniło, Legia spadła do I ligi i walczy o powrót do Ekstraklasy.
Jeśli Lechii przyjdzie o awans walczyć w barażach, to możliwe, że będzie gospodarzem spotkania 30 maja lub 2 czerwca. Obie te daty są obecnie nie do zrealizowania na Polsat Plus Arena Gdańsk. Przygotowania do koncertu na taką skalę, jak ten Podsiadły trwają klika dni, nie ma więc możliwości rozegrania meczu 30 maja.
Sytuację skomentował dla "Wyborczej" Kacper Szafran z biura prasowego Lechii: "Wewnątrz klubu powstał zespół roboczy, który pracuje nad tym zagadnieniem i podejmie współpracę ze wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w tę sprawę. Gdy tylko zespół zakończy pracę, poinformujemy o tym w oficjalnym komunikacie".
Źródło: trójmiasto.wyborcza.pl
W temacie popkultura
- Polska artystka lepsza od Taylor Swift? Płyta Kathii rozkłada na łopatki [RECENZJA]
- Littlemooonster96 ocenia nowy album Taylor Swift. "Na ten moment nie jest TOP 3"
- Charli xcx "przyłapana" w studio nagraniowym. Jaka będzie nowa płyta?
- Użytkownicy Filmwebu bezlitośni dla Friza i Wersow. Tak ocenili film
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Wejdą nowe smaki Wojanków? Internet huczy od pogłosek
- Taylor Swift wydała POPrawny album. Dlaczego nie wrócę do "The Life of a Showgirl"? [RECENZJA]
- Bagi na liście Forbes 30 under 30. Znalazł się tam szybciej od Friza
- Taylor Swift zdissowała Charli XCX. Nazwała ją warczącą chihuahuą
- Dawid Podsiadło zagra sekretny koncert dla wybrańców. Trzeba było zbierać tipy...
- Fotograf oskarżył Jeleniewską o kradzież zdjęcia. "To jest po prostu patologia"