Bedoes 2115 w spocie Młodych Głów o zdrowiu psychicznym

Bedoes zachęca, by o problemach mówić mamie. Promuje zdrowie psychiczne

Źródło zdjęć: © YouTube
Maja Kozłowska,
27.10.2023 09:59

Bedoes 2155 (pełna ksywka) wystąpił w kampanii "Młode Głowy", czyli projektu edukującego m.in. na temat zdrowia psychicznego.

"Młode Głowy" to projekt realizowany przez Fundację UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej. Akcja edukuje na temat zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości, a także poczucia posiadania wpływu i sprawczości przez młodych ludzi.

W ramach programu odbyły się m.in. badania opinii na temat kondycji zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży. "Młode Głowy" przekazują również informacje, gdzie szukać pomocy oraz realnie zwiększają świadomość społeczeństwa w kwestii problemów psychicznych.

W najnowszym spocie "Młodych Głów" gościnnie pojawił się Bedoes 2115. Raper jako gadająca głowa motywuje głównego bohatera spotu, aby nie dusił w sobie uczuć i porozmawiał z kimś o swoich uczuciach.

Bedoes Dobra Rada w spocie "Młodych Głów"

Spot "Młodych Głów" obrazuje, jak trudne bywa rozmawianie o problemach - nawet z bliskimi. Wyraźnie podkreśla poczucie niepewności, bezradności oraz wstydu, z którymi muszą zmagać się osoby w niedobrej kondycji psychicznej.

Bedoes 2115 wystąpił w klipie jako mentor. Gadająca głowa rapera zachęca młodego chłopaka, by powiedział mamie, co tak naprawdę czuje, co go boli, z czym musi się mierzyć. Każe mu rozmawiać i dobitnie wskazuje, jak ważna jest rola komunikacji.

Ja też kiedyś byłem głównym bohaterem tego filmu. Jeśli oglądasz to i czujesz się jak on, jeśli widzisz choć jedno podobieństwo, to wiedz, że jest dla nas nadzieja i damy radę wygrać z każdym ku*estwem. Niech to nie będzie kolejny filmik, który przescrollujesz - porozmawiaj z bliskimi. To nie jest tylko pie*dolenie w spocie - dasz radę

- napisał Bedoes 2115.

Reżyserem spotu jest Karol Kołodziński.

MŁODE GŁOWY x Bedoes 2115. Rozmowa ma moc

Sytuacja zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży w Polsce jest zatrważająca. Brakuje specjalistów, a cena za wizytę u lekarza dla młodych ludzi jest znacznie wyższa niż dla dorosłego.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0