Amadeusz Ferrari broni LGBT

Amadeusz Ferrari broni LGBT. Zaapelował do Mai Staśko

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,13.04.2024 15:30

Podczas ostatniej konferencji Prime MMA doszło do zadymy między Arkadiuszem Tańculą a Donem Kasjo. Padło wiele mocnym słów, a według Amadeusza Ferrariego zawodnik Fame MMA uderzając w swojego przeciwnika, obraził społeczność LGBT. Amadi staje w jej obronie i apeluje do Mai Staśko.

Ważenie i media trening Prime 8 zakończyły się zadymą pomiędzy zawodnikiem Fame MMA Arkadiuszem Tańculą a twarzą Prime MMA Donem Kasjo. Panowie przerzucali się różnymi zarzutami. Arek obrywał od Kasjusza głównie za to, że jego zdaniem jest "ćpunem" i swoim zachowaniem promuje zażywanie substancji odurzających. Z kolei Kasjo spotkał się z zarzutem hipokryzji przy wyśmiewaniu Wojtka Goli i jego rzekomych preferencji seksualnych.

Przypomnijmy, że włodarz Fame MMA ma dwudziestostronicowy dokument potwierdzający, że nie jest "biseksem". Tymczasem według Tańculi jego przeciwnik sam miał niegdyś zostać złapany za klejnoty przez mężczyznę, co zdaniem Arka bardzo mu się spodobało.

DON KASJO VS TAŃCULA - PRIME MMA 8 ZADYMA (JEDYNA PRAWILNA WERSJA)

Tańcula obraził LGBT? Ferrari staje w obronie społeczności

Te słowa zahaczające o wątek biseksualności nie przypadły do gustu Amadeuszowi Ferrariemu. Swoje oburzenie wyraził w relacji na Instagramie:

- Oj mordeczki, jestem oburzony. Jako były aktywista LGBT, który zrobił najwięcej w historii Polski dla osób transpłciowych, nie mogę pozwolić, by takie ohydne szlaufy jak Arkadiusz Ćpańcula swoimi obrzydliwymi mackami umniejszały ludziom LGBT tylko ze względu na ich preferencje seksualne. Sugerowali, że oni są gorsi i wyśmiewał ich przy dziesiątkach tysięcy ludzi

- przekazał Ferrari.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

"Skandal!!! Poniżanie, gnębienie oraz wyśmiewanie osób LGBT przez Arkadiusza Tańculę na oczach dziesiątek tysięcy ludzi. Arek znany jest jako Predator seksualny wobec kobiet posiadający skłonności do nadużywania wszelakiego rodzaju substancji od dopingujących po psychoaktywne!" - dodał na X.

trwa ładowanie posta...

Amadeusz Ferrari apeluje do Mai Staśko

Amadeusz, który najwyraźniej twierdzi, że jego projekt Trans TV wspierał społeczność LGBT, w dalszej części swojej przemowy zaapelował do najbardziej zaangażowanej w te sprawy aktywistki, czyli Mai Staśko.

- Słuchajcie, jestem w USA, tutaj wszyscy są otwarci, spotykam takich ludzi na co dzień, nic do nich nie mam. To jest okropne, sprawia, że nasze społeczność jest nietolerancyjna i apeluję teraz do Mai Staśko, by zajęła się sprawą i trzeba skancelować Arkadiusza Tańculę

- zaapelował Amadi

- Pomimo jego wszystkich występów dałem mu drugi kredyt zaufania. Tymczasem co on robi? Próbuje zniszczyć naszą społeczność. My na to nie pozwolimy. Dzwonię do rzecznika prasowego naszego Natana Marconia. Ruszamy - zapowiedział.

trwa ładowanie posta...

Maja jeszcze nie odpowiedziała na wezwanie Amadeusza. Odezwał się za to Arkadiusz Tańcula, który stwierdził, że nie zamierzał obrazić społeczności LGBT.

"Chodzi Ci o tę wizytę BiKasjo o urologa? Ja przecież nie poniżam, ja wspieram coming out Kutaciąga. Kibicuję xD" - napisał Tańcula, załączając zdjęcie Kasjo w dwuznacznej sytuacji z innym mężczyzną.

Tańcula odpowiedział Amadiemu
Tańcula odpowiedział Amadiemu (X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
zna"f"ca,zgłoś
Amadeuszu Roślik ( bo tak masz na nazwisko ) Broń sobie swoich devi@ntów, ale nie używaj i nie profanuj nazwiska wielkiego mistrza motoryzacji Enzo Ferrari bo to jest żałosne
Odpowiedz
4Zgadzam się3Nie zgadzam się