Young Leosia NIE UMIE ŚPIEWAĆ? Fani narzekają na występy na żywo

Young Leosia NIE UMIE ŚPIEWAĆ? Fani narzekają na występy na żywo

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Marta MuniakMarta Muniak,12.07.2022 18:00

Młoda raperka po raz kolejny mierzy się z krytyką. Trudno ukryć, że Leosia raczej nie należy do utalentowanych wokalnie... Występ na tegorocznej edycji Rapstacji raczej nie podreperuje jej reputacji.

O wokalnych umiejętnościach Young Leosi zrobiło się głośno przez występ na tegorocznym Openerze. Na festiwalu szersza publiczność miała okazję zapoznać się z raperką na żywo.

Young Leosia - Baila Ella - live Opener 2022

I powiedzmy sobie od razu, ta konfrontacja nie była zbyt miła dla uszu. Oczywiście po głośnym tekście z siostrzanej redakcji WP Gwiazdy (Mam 50 lat i poszedłem na koncert Young Leosi. Po co mi to było?) w Internecie pojawiło się wiele kpin, ale też sporo całkiem przytomnych uwag, że to po prostu nie jest muzyka dla boomerów (sorry, not sorry).

Jednak na TikToku i w innych mediach społecznościowych narzekania słychać także od pokolenia zetek. Zaczęło się od komentarzy na pod zdjęciem na Insta, na którym "młoda Leokadia" dziękowała z Openera.

Na pytanie fana: co tam się stało na Openerze, że koncert wypadł tak słabo?, Leosia odpowiedziała:

Koncert musiał być przełożony o jeden dzień, niestety nie mogliśmy już zrobić próby mój mikrofon był często źle ustawiony i nie było go wcale słychać albo był nagle przesterowany, przykro nam ze tak się stało, mimo wszystko cały namiot robił pogo i świetnie się bawił o już późnej godzinie i to jest dla mnie najważniejsze.

Kto był na Hulankach wie jaki to trzymało poziom akustycznie. A my nie pozwolimy już sobie na takie fuck upy.

Jeśli chodzi o autotune-owszem używamy!! Jak to w nowoczesnej muzyce rap, jeśli ktoś nie lubi tego efektu zdecydowanie radzę nie słuchać mojej muzyki.

trwa ładowanie posta...

Plus dla młodej raperki za to, że nie skasowała komentarza i w kulturalny sposób odpowiedziała. Wszystko wskazuje jednak na to, że podopieczna Żabsona wkrótce będzie miała coraz więcej powodów do tłumaczenia się.

Na TikToku coraz popularniejsze staje się wideo z ostatniego występu podczas tegorocznej edycji Rapstacji.

trwa ładowanie posta...

Napisać, że Leosia jest pod dźwiękiem, to jakby nie napisać nic. Raperka najzwyczajniej w świecie fałszuje i piszczy do mikrofonu. O ile w studiu można zrobić cuda, to na żywo dużo trudniej zamaskować takie gigantyczne braki w warsztacie. Nawet mając mikrofon z autotune'em.

Słowa z widowni mówią wszystko:


Miałaś rację! Ona po prostu nie umie śpiewać.

Fani oczywiście bronią swojej królowej. Trudno zaprzeczyć, że Young Leosia oferuje swoim wielbicielom dobre show oraz daje z siebie wszystko. Za co oczywiście propsy!

Inna sprawa, że jak ktoś jest tylko okazjonalnym słuchaczem, to raczej średnio będzie bawił się na takim występie.

Myślicie, że Leosia weźmie sobie do serca te uwagi i popracuje nad swoim warsztatem?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5