Metamorfoza Nikity

"Włosy jak z SHEIN". Nikita reaguje na krytykę metamorfozy

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,08.03.2024 10:45

Była dziewczyna Daniela Magicala, Nikita, po raz kolejny zaszokowała swoich obserwujących metamorfozą. Tym razem influencerka zdecydowała się na fryzurę typu money piece, która na początku wywołała mieszane uczucia.

Od czasu rozstania z Danielem Magicalem Nikita konsekwentnie buduje swoją pozycję w mediach społecznościowych. Choć początkowo znana była przede wszystkim z burzliwego związku ze streamerem, obecnie skupia się na muzycznej pasji i kreowaniu wizerunku niezależnej influencerki. Ostatnio zrobiło się o niej trochę ciszej, więc Nikita postanowiła o sobie przypomnieć.

Fryzura Nikity podzieliła fanów

Ostatnie zdjęcia Nikity na Instagramie wywołały lawinę komentarzy. Influencerka zaprezentowała się w nowej fryzurze typu money piece. Ten trend polega na rozjaśnieniu kosmyków okalających twarz, co tworzy kontrast z resztą włosów. W przypadku Nikity były to platynowe pasemka na ciemnobrązowych włosach.

trwa ładowanie posta...

Reakcje fanów na nową fryzurę Nikity były mieszane. Niektórzy zachwycali się efektem i podkreślali, że nowy look dodaje influencerce charakteru. Inni krytykowali metamorfozę, twierdząc, że kosmyki przy twarzy Nikity są zbyt żółte. Pod jednym ze zdjęć Nikita wyłączyła nawet komentarze.

I trudno się dziwić, bo pod kolejnymi można znaleźć komentarze w stylu: "Niby Hollywood hair ale wyglądają jak china hair", "Włosy jak z SHEIN", "Dlaczego rozbili jej żółtko na głowie".

trwa ładowanie posta...

Nikita po tygodniu przeszła kolejną metamorfozę

Po tygodniu od publikacji okazało się, że zdjęcia były zapowiedzią większej przemiany. Nikita pokazała efekt końcowy metamorfozy. Początkowo sugerowała, że zmieniła kolor na platynowy blond. Był to jednak trolling w stylu Wersow, która niedawno wrobiła fanów, zakładając perukę.

trwa ładowanie posta...

Ostatecznie Nikita zdjęła platynową perukę i znów pokazała money piece na głowie. Tym razem jednak "zbyt żółte" kosmyki zostały stonowane do ciemnego rudawego blondu, który z tylnymi włosami tworzy spójny efekt. Komentujący uważają jednak, że fryzjer na początku schrzanił sprawę ze zbyt "żółtym kolorem", a po fali hejtu salon zdecydował się wprowadzić poprawki. Tak czy inaczej, trzeba przyznać, że teraz jest lepiej.

Nikita po poprawkach metamorfozy
Nikita po poprawkach metamorfozy (Instagram)

Metamorfoza Nikity to nie tylko zmiana fryzury. Influencerka konsekwentnie odcina się od dram związanych z Danielem Magicalem. Skupia się na rozwoju muzycznej kariery, publikując covery popularnych piosenek i zapowiadając autorskie materiały.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0