Nowe włosy Wersow to peruka

Włosy Wersow to peruka? Friz nie lubi nowej fryzury narzeczonej

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
04.12.2023 15:30

Wersow ścięła włosy. Detektywi z TikToka spekulują, że to peruka. Friz nie jest przekonany do nowej fryzury narzeczonej.

Wersow to polska influencerka. Od 2018 r. jest w związku z popularny youtuberem Frizem. Para narzeczonych ma już dziecko i w niedalekiej przyszłości planuje wziąć huczny ślub. Niestety ukochany Weroniki Sowy nie jest przekonany do jej nowego image'u. Friz publicznie wypowiedział się na temat fryzury Wersow.

Friz wolał Wersow w długich włosach

Wersow niedawno udostępniła zdjęcie na Instagramie, gdzie zaprezentowała nową fryzurę. Zdania na temat krótkich włosów influencerki są mocno podzielone. Wielu internautów uważa, że fryzura dodaje jej lat. Do tej pory znakiem rozpoznawalnym youtuberki były długie blond włosy. Friz również nie jest przekonany do zmiany w wyglądzie narzeczonej.

trwa ładowanie posta...

Podczas eventu z przedpremierowym odsłuchem płyty Wersow, Friz zabrał głos w sprawie nowej fryzury ukochanej. Niestety wypowiedział się niezbyt pochlebnie na temat krótkich włosów Weroniki: - Te krótkie włosy są na pewno oryginalne. Mogę to powiedzieć z czystym sumieniem. Jak Wera miała takie włosy dotąd (do ramion), to były piękne. Powiem szczerze, te mi się troszkę mniej podobają, natomiast to nic, ponieważ najważniejsze, żeby Wera się czuła dobrze - mówił Friz w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Friz o nowej fryzurze Wersow #shorts

Czy Wersow ma perukę?

Internauci spekulują, że fryzura Wersow to peruka. Podejrzewają, że akcja jest związana z promocją nowej płyty influencerki "Wersow Store".

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Detektywi z TikToka uważają, że youtuberka celowo pokazała się w nowych włosach krótko przed premierą albumu, aby przyciągnąć ludzi. Dodatkowo zauważają, że podobną perukę miała na sobie ostatnio Red Lipstick Monster. Wersow w ostatnim filmie wspomniała, że chciałby ściąć włosy. Internauci twierdzą, że rozmowa była bardzo sztuczna.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Demonek,zgłoś
Lepiej było jej o wiele w długich, ale to jej włosy
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się