Julia Fox przyznała, że od ponad dwóch lat nie uprawiała seksu

Nie uprawiała seksu od pand dwóch lat. Dawniej była dominą

Źródło zdjęć: © Paul Archuleta / Getty Images
Redakcja Vibez,
16.05.2024 19:30

Julia Fox, włosko-amerykańska aktorka i influencerka, zasłynęła nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale również z ekstrawertycznego stylu i obecności w mediach społecznościowych. Zadebiutowała w 2019 roku w filmie "Nieoszlifowane diamenty" i od tego czasu zdobyła szerokie grono fanów. Ostatnio, 34-letnia aktorka zdradziła pewien sekret dotyczący swojego życia erotycznego.

Julia Fox, znana ze swojego otwartego podejścia do seksu, przyznała, że od ponad dwóch lat nie uprawiała seksu. W wywiadzie z Emily Ratajkowski w listopadzie 2022 r. Fox zasugerowała, że żyje w celibacie, mówiąc, że "mogłaby obejść się bez (seksu - przyp.red)" .

W przeszłości Julia Fox pracowała jako domina, co mogło wpłynąć na jej obecne podejście do seksu. "Naprawdę jestem znieczulona na seks. Nie jest dla mnie ekscytujący" - wyznała w rozmowie z Ratajkowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Aktorka wyznała, że nie uprawia seksu od 2,5 roku

Julia Fox jest aktywna na platformie TikTok, gdzie dzieli się szczegółami ze swojego życia, w tym o byłych związkach. Jej profil obserwuje 1,7 mln użytkowników, co nie stanowi dla niej problemu, aby mówić o seksie, a dokładniej o jego braku. Niedawno przyznała, że minęły ponad dwa lata, odkąd ostatni raz przeżyła namiętne chwile.

W lutym 2022 r. Julia Fox pojawiła się w podcaście "Call Her Daddy", gdzie opowiedziała o swoim doświadczeniu pracy jako domina. "Robiłam to tylko dla pieniędzy, ale dzięki temu dowiedziałam się o własnej seksualności, której tak naprawdę nigdy nie miałam okazji zgłębić. Moja seksualność zawsze była wykorzystywana przeciwko mnie. Moja seksualność była czymś, czego należało strzec i chronić, a nie czymś, co należało odkrywać" - dodała w "The Indepentent".

trwa ładowanie posta...

W lutym 2024 r. miała miejsce premiera autobiografii Julii Fox. W swojej książce aktorka poświęciła dużo miejsca na opisanie swojego życia erotycznego. Przez miesiąc spotykała się z byłym mężem Kim Kardashian, Kanye Westem, jednak jak sama zaznaczyła, "opisała całe swoje życie, a West jest jego najmniej interesującą częścią". Julia Fox wyraziła irytację na pytania dotyczące jej związku z Westem, podkreślając, że jest to tylko niewielka część jej życia.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0