Mortalcio zapowiedział muzyczne plany na 2024 r.

Mortalcio zapowiedział muzyczne plany na 2024. Będzie płyta, będą koncerty

Źródło zdjęć: © YouTube
Maja Kozłowska,
14.12.2023 07:00

Mortalcio na pełnych obrotach zaangażował się w tworzenie muzyki. Patryk nie tylko bryluje na koncertach z Genzie, ale także tworzy solowo. Już wkrótce ukaże się jego debiutancka płyta. Influencer zdradził plany na przyszłość.

Patryk Baran, czyli Mortalcio, jest influencerem i członkiem Genzie - grupy wylansowanej przez Friza. Mortalcio zyskał sobie spore grono fanów, którzy pokochali jego energię, zapał oraz pomysły na nietypowe challenge. Zrobienie 200 tys. kroków w 50 godzin? Nie ma sprawy! (Ale nie róbcie tego w domu). Próba przebiegnięcia maratonu bez przygotowania? Yes, sir. Wyzwanie polegające na zjedzeniu jak największej liczby kalorii? Ależ owszem.

Jak każdy szanujący się influencer w dzisiejszych czasach, Mortalcio nagrywa też swoją muzykę. Oprócz kawałków stworzonych we współpracy z Genzie ma na koncie kilka solowych numerów. Twórca nie kryje, że swoją przyszłość wiąże z muzyką.

Mortalcio zapowiada płytę i koncerty

Patryk wydał już osiem singli, w tym zupełnie świeży, hulający po streamingach utwór "KŁAMSTWA". Wcześniejszy utwór "KINDERKI" na YouTubie dobił do 16 mln wyświetleń i zaowocował m.in. powstaniem kawy rozpuszczalnej o smaku "popularnych batoników z mlecznym nadzieniem" we współpracy Mortalcia i firmy Golden Bow Solution.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

MORTAL - KŁAMSTWA prod. JONATAN

Mortalcio napisał na Instagramie krótkie życzenia na 2024 r. Zdradził też fanom, że zbliża się premiera jego płyty i solowe koncerty. Influencer bardzo emocjonalnie podchodzi do swojej muzycznej kariery i podkreśla, że zawsze robił ją z pasji.

Chciałbym stworzyć płytę dla każdego. Zeby każdy mógł znaleźć w niej pomoc w gorszych chwilach. Po to właśnie robię muzykę

- wyznał Mortalcio.

Koncerty już w pierwszej połowie roku - fani Genzie, miejcie portfele w gotowości, bo walka o bilety może być ostra.

Mortalcio zapowiada muzyczne plany na 2024 r.
Mortalcio zapowiada muzyczne plany na 2024 r. (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 637
  • emoji ogień - liczba głosów: 50
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
Mortalcio
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Fanka genzie ❤️,zgłoś
Bardzo bym chciała na twój koncert pojechać ale nie mogę nawet jeżeli to nie byłam nigdy na waszym koncercie z genzie 😭 bardzo bym chciała ale już i tak za późno skończyliście swoją trasę koncertową😭😭
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Fanka genzie ❤️,zgłoś
Fajnie że masz ale ja i tak nie pojadę niestety 😩 ale i tak nigdy nawet nie byłam na koncercie genzie😭 a tak bardzo chciałam ale i tak sobię pomaże bo poprostu nie mogę pojechać w sumie to nie mogłam bo skończyliście swoją trasę.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 24