Izak coveruje piosenkę Fagaty

Izak zaśpiewał "jestem s*xy c*pka spod Konina". TOP coverów Fagaty

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
20.02.2024 12:15

Utwór Fagaty "Bandycka jazda" to crème de la crème polskich piosenek influencerskich. Piosenka doczekała się genialnych interpretacji.

Fagaty nie trzeba nikomu przedstawiać. Minimalna obecność w internecie wystarczy, by znać twórczość influencerki. Agata Fąk zdobyła popularność dzięki związkowi z niegdyś najpopularniejszym polskim youtuberem - Stuartem B., znanym jako Stuu oraz udziale w projekcie Team X. Jej kariera nie była usłana różami. Ma na swoim koncie sporo mniejszych i większych skandali, z których jednak wyszła obronną ręką, uniknęła scancelowania i wciąż cieszy się popularnością, rosnącymi liczbami followersów i zwiększającym się bilansem na koncie.

Fagata: od aferek do piosenek

Największą aferą z udziałem Fagaty był fakt, że wykorzystała swego byłego partnera i potraktowała go jako trampolinę do sukcesu. W głosówkach, które nagrywała do swojej przyjaciółki, przyznała, że Stuart był dla niej "planem B". Później tego samego hasła użyła w reklamie płatków śniadaniowych. Związek ze Stuu położył się na jej wizerunku jeszcze większym cieniem, gdy na jaw wyszło jego nadmierne zainteresowanie małymi dziewczynkami. Fagacie zarzucano, że wiedziała o upodobaniach B., a ona sama była przesłuchiwana w sprawie Pandora Gate.

Oprócz tego Fagata jest freak fighterką, weszła w świat niebieskiej platformy dla dorosłych i oczywiście... robi muzykę. Po wersach "Mam na sobie outfit, siedem koła, ciało jak butelka Coca-Cola" położyła kolejne, jeszcze mocniejsze.

Ja jestem Fagata, sexy c*pka spod Konina

- rapuje w utworze "Bandycka jazda".

Najlepsze covery Fagaty. Śpiewają ją w Polsce i w USA

"Bandycka jazda" nie ma może najambitniejszego tekstu, ale Fagacie zdecydowanie nie można odmówić pewności siebie. Warto też zaznaczyć, że za podobną braggę skupioną nie na nawijce a przymiotach fizycznych, żadnemu raperowi nie obrywa się tak, jak influencerce. Mata jakby nigdy nic rapuje o długości swojego pytonga i co? Nikogo specjalnie to nie szokuje, nawet jeśli ktoś nie ma ochoty tego słuchać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA - Bandycka jazda

Piosenka Fagaty ma w tej chwili ponad 2,6 mln wyświetleń na YouTubie. Stała się na tyle popularna, że doczekała się różnego rodzaju przeróbek i coverów. "Jestem sexy c*pka spod Konina" śpiewali inni influ, amatorzy i profesjonaliści. Wiele tych wykonań można zobaczyć na TikToku.

Izak zaśpiewał piosenkę Fagaty. TOP 3 covery "Bandyckiej jazdy"

"Bandycka jazda" ma spory potencjał, który wcale nie jest tak głęboko ukryty. Już oryginał jest na tyle chwytliwy, by zakodował się w głowach wszystkich, którzy go słyszeli. Użytkownicy TikToka postanowili pokazać, jak piosenka brzmiałaby w innych odsłonach, zastępując drillowe brzmienie Fagaty łagodnym, najczęściej gitarowym podkładem. Oto TOP 3 wykonania "Jestem sexy c*pka spod Konina".

#1 Izak śpiewa Fagatę

Popularny polski streamer Izak chwycił za gitarę i zagrał "Bandycką jazdę". Nie, to nie jest AI - to wydarzyło się naprawdę.

trwa ładowanie posta...

#2 Fagata na przesłuchaniu do college'u

Studentka z Polski dokonuje kulturowego transferu, zapoznając uczelnię w Kalifornii z polską sztuką.

trwa ładowanie posta...

#3 Fagata, ale to Kwiat Jabłoni

Nie, spokojnie, Kwiat Jabłoni nie nagrał tego coveru. Zrobiła to tiktokerka, która zaprezentowała swoją wersję piosenki Fagaty w stylu rodzeństwa Sienkiewiczów.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 25