Tamzin-Leigh Turner zaskakuje wzrostem

Gdy wchodzi, onieśmiela facetów. Wyróżnia ją jedna cecha

Źródło zdjęć: © Instagram
KIW,
07.02.2024 18:15

Tamzin-Leigh Turner, 20-letnia kobieta z Edynburga, zawsze przyciąga spojrzenia, gdy tylko postawi stopę w klubie. Jej wyjątkowy wzrost sprawia, że jest niemal niemożliwe, aby ją przeoczyć w tłumie. Mimo że nie wszystkim podoba się jej wygląd, Turner nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Co więcej, przyznała, że często spotyka się z zazdrosnymi spojrzeniami innych kobiet.

Tamzin-Leigh Turner jest osobą transpłciową, która mierzy ponad 190 cm wzrostu. Jej imponująca postura przyciąga uwagę wielu osób, zwłaszcza gdy na nogach ma buty na obcasach. W klubach pełnych bawiących się mieszkańców Szkocji Turner jest niemal niemożliwa do przeoczenia. Choć niektórzy mogą myśleć, że jej wzrost może utrudniać jej znalezienie partnera, Turner nie ma problemów w życiu uczuciowym. Co więcej, przyznaje, że trudniej jest jej radzić sobie z zazdrosnymi spojrzeniami innych kobiet.

Faceci nie mogą oderwać od niej wzroku

"Są pod wrażeniem mojego wzrostu" - mówi Turner. Ta długonoga brunetka ma wielu adoratorów. Gdy tylko przychodzi do baru, mężczyźni natychmiast zaczynają zwracać na nią uwagę. Mimo że ma 20 lat i jest w trakcie procesu korekty płci, nie przeszła jeszcze żadnej operacji. Mimo to jest pewna siebie i chętnie wykorzystuje to w relacjach z mężczyznami.

"Jestem wysoka, ale nie uważam tego za wadę. Gdy tylko wstaję, wszystkie oczy są na mnie. Mężczyźni są pod wrażeniem mojego wzrostu" - mówi Turner w wywiadzie dla "The Sun". Często ludzie mylą ją z modelką, co Turner traktuje jako komplement. Lubi przyciągać wzrok i czuć się atrakcyjna. Uważa, że mężczyźni uwielbiają wysokie kobiety i sądzą, że im wyższa jest ich partnerka, tym bardziej jest atrakcyjna.

"Jeśli mężczyzna wejdzie do klubu i zobaczy 15 dziewczyn o wzroście 170 cm i jedną, która mierzy 190 cm, do której podejdzie? Z mojego doświadczenia wiem, że wybierze tę drugą" - dodaje.

trwa ładowanie posta...

"Niektórzy mężczyźni hetero są zakłopotani"

Turner zazwyczaj nie mówi od razu o tym, że biologicznie jest nadal mężczyzną, zwłaszcza gdy dopiero poznaje kogoś nowego. Wszystko wydaje się, gdy opuszcza towarzystwo, aby skorzystać z toalety.

"Niektórzy mężczyźni hetero są zakłopotani i nie chcą przyznać, że czują pociąg do kogoś, kto jest transpłciowy. Mówią, że czują się oszukiwani. Większość jednak jest tak samo zauroczona mną, jak w chwili, gdy nie znali całej prawdy" - wyjaśnia.

trwa ładowanie posta...

Jedynymi przykrymi uwagami, które Turner otrzymuje, są te, które pojawiają się w internecie. Użytkownicy mediów społecznościowych często oceniają jej wygląd i nietypowe podejście do życia. Mimo to Turner nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Nadal jest aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się tam swoimi najnowszymi zdjęciami.

"W miejscach publicznych nie odczuwam, że ludzie mnie oceniają. Gdy mają szansę mnie poznać, ich nastawienie zmienia się o 180 stopni" - podsumowuje.

Źródło: o2.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Indien,zgłoś
Polecam film "Krokodyl Dundee". Główny bohater Mike Dundee znalazł sposób na rozpoznanie przebierańca w klubie 😉
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się