Wersow ekscytuje się owocami w plastiku. Ekologia? Nie, nie słyszałam
Dlaczego każdy powinien mieć w domu huśtawkę?

Dlaczego każdy powinien mieć w domu huśtawkę? (5 POWODÓW)

Źródło zdjęć: © Materiały własne red. Vibez
Michał Dziedzic,04.06.2021 10:47

"Bujanie się" po mieszkaniu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Zdradzę wam, dlaczego domowa huśtawka to najlepsze, co spotkało mnie w 2021 roku.

bEhRNxLn

Kilka tygodni temu szukałem mieszkania do wynajęcia i podczas przeglądania ofert natrafiłem na jedno, które szczególnie mnie zainteresowało. Niestety w lokum znajdowała się wielka huśtawka zawieszona na samym środku salonu, co nie ukrywam, początkowo nie wywołało w mnie entuzjazmu. Moje podejście nico zmieniła właścicielka, która mrugnęła oczkiem i zaznaczyła, że na mocnych hakach w suficie można zawieszać sprzęty służące również do innych zabaw... Zachęcony tą perspektywą, postanowiłem dać huśtawce szansę.

Nie minęło kilka dni, a zacząłem ją wielbić i spędzać na nie długie godziny. Moja obsesja eskalowała tak bardzo, że postanowiłem zawstydzać znajomych, pytając natrętnie dlaczego jeszcze nie mają swoich domowych huśtawek. Przy okazji oczywiście dawałem im do zrozumienia, że sporo w życiu tracą... W końcu stwierdziłem, że muszę napisać tekst, w którym wyjaśniam, dlaczego huśtawka powinna być podstawowym wyposażeniem każdego mieszkania.

Dlaczego każdy powinien mieć w domu huśtawkę?
Dlaczego każdy powinien mieć w domu huśtawkę? (Materiały własne red. Vibez)

DARMOWY, NIELIMITOWANY CHILL - gdy zdenerwuje was coś w pracy lub w szkole, bujanie pomoże zrelaksować się skuteczniej niż wyjście na papierosa. Jest też zdecydowanie zdrowsze i można podczas niego krzyczeć "ŁIIII". Sporo korzyści, prawda?

bEhRNxLp

PODBIJA KREATYWNOŚĆ - nie tylko jeżeli chodzi o wykorzystywanie pozycji z kamasutry... Zauważyłem, że gdy spędzam czas na huśtawce, do głowy przychodzą mi najciekawsze pomysły na artykuły, TikToki oraz... teksty na podryw na aplikacjach randkowych.

NETFLIKSOWY TRON - pałaszowanie pizzy i oglądanie ulubionego serialu jest dużo fajniejsze, gdy robimy to lekko bujając się na huśtawce. +100 do wypoczynku. A jeżeli przypadkiem upuścicie kawałek capriciosy, to pamiętajcie, że jedzenie, które nie leżało na ziemi dłużej niż 3 sekundy, spokojnie można zjeść.

DRZEMKI PREMIUM - w huśtawce wspaniale ucina się drzemki, a sny są jakby bardziej odjechane. Wydaje wam się, że jesteście kapitanami statku albo odkrywcami Atlantydy. A może wcale się wam nie wydaje...?

bEhRNxLr

OD BUJANIA CZUJESZ SIĘ MŁODZIEJ - jeżeli ten argument, was nie przekonuje, to na naprawdę, nie wiem, co może was przekonać. Chyba każdy z nas zasługuje w życiu na trochę dziecięcej frajdy, prawda?

Dlaczego każdy powinien mieć w domu huśtawkę?
Dlaczego każdy powinien mieć w domu huśtawkę? (Materiały własne red. Vibez)
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Przerażające wyznania ofiar Pornhuba. "To dotyczy gwałtu, a nie pornografii"