trendy
Burza na TikToku. "Nie chcę, żeby mój syn szukał pracy"
Parasolki w Pszczynie krytykowane za "LGBT" XD

PiS widzi LGBT nawet w PARASOLKACH. "Inscenizacja tęczowej flagi pod przykrywką kolorowych parasoli"

Źródło zdjęć: © Facebook
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.08.2021 13:15

Jak bardzo trzeba doszukiwać się dziury w całym, aby w instalacji artystycznej z parasolek odnaleźć nawiązanie do LGBT? Tak, w Pszczynie ktoś musiał się do tego doczepić - i tak, jest to radny z PiS-u.

Niestety w Polsce cały czas ma miejsce nagonka na osoby LGBT+. Niektórzy na najwyższych państwowych stanowiskach aktywnie walczą ze wszystkim, co miałoby ułatwić życie tym ludziom. Posłowie pewnej partii na siłę doszukują się WSZĘDZIE czegokolwiek, co mogłoby być powiązane z "ideologią LGBT". Oto niedawna sytuacja z Pszczyny - radny PiS-u ma problem z instalacją artystyczną...

Kolorowe parasolki są problemem?

Kolorowe parasolki, które są ułożone w losowy sposób miałyby być problemem, bo... "LGBT"?

trwa ładowanie posta...

Jak podaje miejscowy portal pless.pl - tak, radny Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Wróbel. zapytał się otwarcie na niedawnej sesji:

Ja bym się chciał dowiedzieć, ile kosztuje nas, podatników gminy Pszczyna inscenizacja tęczowej flagi pod przykrywką kolorowych parasoli.

Burmistrz Dariusz Skrobol skwitował to krótką odpowiedzią: "Z całym szacunkiem, ale myślałem, że jest pan jest poważnym radnym", zapewniając radnego, że odpowiedź "otrzyma na piśmie".

Trzeba było jakoś odpowiedzieć, więc radny Wróbel zaatakował zdecydowanie:

Ja zadałem Panu pytanie o cenę, jaką gmina Pszczyna zapłaciła i płaci za zawieszenie tych kolorowych parasoli, a nie ocenianie mnie, jakim jestem człowiekiem

Ta sama redakcja skontaktowała się po sesji z radnym PiS-u. Miał on widzieć podobną aranżację w innym kraju, gdzie podobne parasole miały przedstawiać "tęczową flagę LGBT".

Parasolki w Pszczynie to coś świetnego!

trwa ładowanie posta...

Dlaczego? Sami się przekonajcie i przeczytajcie komentarze pod filmikiem o parasolkach. Wszyscy się cieszą z czegoś takiego. Nie dość, że takie rozwiązanie gwarantuje trochę cienia w ciepłe lato, tak jeszcze przyciąga odwiedzających. Kto nie chciałby zrobić zdjęcia tychże parasolek? A pamiętajcie, pod nimi są restauracje i knajpki. Dodatkowi odwiedzający mogą pomóc okolicznym biznesom. Każdy na tym zyskuje. No, może poza radnym PiS-u.

Redakcja pless.pl dotarła także do kosztów zawieszenia prawie 300 parasolek. W sumie wszystko zamknęło się w kwocie mniejszej niż 10 tysięcy złotych. Jest nieźle!

Ten sam radny w 2018 roku zadał bardzo interesujące pytanie burmistrzowi. Wcześniej potwierdzając, że był on na "imprezie w Jankowicach 21 listopada", wypalił cudowne słowa.

Ja też tam byłem. To była impreza 40 lat zespołu "Jankowice". Byli tam moi rodzice, była moja teściowa, która jest wdową. I tak mnie zastanowiło, bo pan tam był chyba nie jako osoba prywatna, tylko jako burmistrz Pszczyny. Padło z pana ust takie stwierdzenie, że coś pan o seksie grupowym mówił na tym spotkaniu

Radny Prawa i Sprawiedliwości wypytywał burmistrza o możliwość mówienia o seksie grupowym. Pytanie o seksie zostało uwiecznione na YouTube:

Radny PiS pyta o seks grupowy, burmistrz Pszczyny nie pamięta i przeprasza - 13.12.2018

Prawie trzy lata później, ten sam radny doszukiwał się LGBT w parasolkach. Kurtyna.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
ChatGPT jeszcze potężniejszy. Uzyskał dostęp do internetu