trendy
Mega Wyprzedaż Epic Games Store. Tego nie możecie ominąć
"Hity w sieci" z niską oglądalnością

Porażka Szafarowicza. "Hity w sieci" z niską oglądalnością

Źródło zdjęć: © Oskar Szafarowicz / Facebook - Oskar Szafarowicz
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.05.2023 10:15

Znany z wychwalania PiS i założyciel kontrowersyjnego profilu "Okiem Młodych" na TikToku Oskar Szafarowicz wystartował z autorskim programem na antenie TV Republika. Powiedzieć, że "Hity w sieci" nie odniosły sukcesu, to jak nic nie powiedzieć.

Oskar Szafarowicz jest na co dzień studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim i członkiem Forum Młodych PiS. Zainteresowania 22-latka obejmują również działalność w mediach społecznościowych. Szafarowicz współtworzy profil na TikToku "Okiem Młodych", który gani opozycję i wychwala polityków PiS.

Od kwietnia Szafarowicz sprawdza się w nowej roli. Wraz z Magdą Czapską został współprowadzącym programu "Hity w sieci", który trafił do ramówki TV Republika. Nowy format to subiektywny przegląd "najzabawniejszych wydarzeń", którymi żył polski internet. Każdy z odcinków uzupełnia sonda uliczna, w której napotkane osoby komentują bieżące wydarzenia.

"Hity w sieci" z dramatycznie niskimi wynikami oglądalności

Program Szafarowicza nie odniósł frekwencyjnego sukcesu. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, powołując się na dane Nielsen Audience Measurement, do 22 kwietnia średnia widownia programu wyniosła 6,6 tys. osób. Przełożyło się to na 0,11 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 0,05 proc. w grupie 16-49 lat oraz 0,06 proc. w grupie 16-59 lat.

Premierowy odcinek obejrzało ponad 9,6 tys. osób, kolejny niecałe 1,2 tys. osób, a odcinek z 22 kwietnia obejrzało ponad 4,1 tys. widzów. Póki co najwięcej widzów zgromadził odcinek z 15 kwietnia. Obejrzało go 11,4 tys. osób.

Co poszło nie tak z nowym programem Szafarowicza?

Mój redakcyjny kolega Konrad obejrzał pierwszy odcinek "Hitów w sieci" w dniu premiery. Wrażenia z seansu podsumował krótko: "mamy tu do czynienia z prawdziwym festiwalem cringe'u". Po pełną relację z odcinka zajrzyjcie do naszego artykułu, ale ostrzegam, że wchodzicie tam na własną odpowiedzialność.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 325
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 86
  • emoji kupka - liczba głosów: 432
cmokcmok,zgłoś
Mysle ze to symptomatyczne, ze ma usta w ksztalcie od bytu
Odpowiedz
10like0dislike
Oskarek,zgłoś
Nie złamiecie nas!
Odpowiedz
4like1dislike
Obywatel PL,zgłoś
.... Ludzie, czego wy wymagacie od lalusia w pampersie ? Takich cherubinków uwielbia pan Antoni do spółki z panem Jarosławem. Jeżeli do tego dodamy TV Republikę .... TO KATASTROFA GOTOWA.
Odpowiedz
25like3dislike
Zobacz komentarze: 39
Komentarze (39)
arrow
Premiery gier w czerwcu 2023. Mrok, przemoc i "Diablo IV"