Mama Na Obrotach z niesmacznym żartem. Maja Staśko stoi po jej stronie

Maja Staśko broni MamyNaObrotach. Ludzie są zbulwersowani

Źródło zdjęć: © vibez.pl / canva, tik tok
Weronika Plucińska,
12.04.2023 11:15

Poczucie humoru MamyNaObrotach wiele razy wzbudzało kontrowersje u użytkowników internetu. Tym razem święta wielkanocne wybrzmiały kolejną aferą w komentarzach pod jednym z jej filmów. Maja Staśko stanęła w obronie MamyNaObrotach.

MamaNaObrotach to 31-letnia użytkowniczka TikToka. Na profilu nagrywa scenkowe filmy, w których w żartobliwy sposób przedstawia codzienne życie. Jest też Ślązaczką, która często mówi gwarą do fanów.

Działalność MamyNaObrotach w internecie spotyka się z różnymi komentarzami użytkowników. Niektórzy śmieją się z sytuacji, które kobieta opisuje w filmach. W komentarzach wspominają o podobnych sytuacjach, które przeżyli.

Jednak oprócz pochlebnych komentarzy można znaleźć również te hejtujące twórczość MamyNaObrotach. Internauci twierdzą, że kobieta jest matką dwójki dziecinie wypada jej się tak zachowywać.

9 kwietnia 2023 r. doszło do kolejnych kontrowersji na temat filmu MamyNaObrotach. Odezwała się w tej sprawie również aktywistka i dziennikarka Maja Staśko, wyrażając opinię o całej sytuacji.

Kontrowersje wobec podgrzania obiadu?

W Niedzielę Wielkanocną MamaNaObrotach opublikowała film, w którym w zabawny sposób chce przedstawić sytuację, kiedy mąż prosi o podgrzanie obiadu.

trwa ładowanie posta...

Od razu można było przeczytać komentarze mówiące o tym, że "jest to po prostu niesmaczne". Znalazły się też osoby, które broniły kobiety.

Użytkownicy TikToka zaczęli komentować film o "podgrzaniu obiadu"
Użytkownicy TikToka zaczęli komentować film o "podgrzaniu obiadu" (vibez.pl , canva, tik tok)

Zaczęła się spora dyskusja na temat tego filmu. 10 kwietnia 2023 r. wypowiedziała się też Maja Staśko.

trwa ładowanie posta...

Aktywistka broniła MamyNaObrotach. Podała również przykład, że gdyby zrobiła to szczupła osoba, nie wywołałoby to tak dużego poruszenia.

trwa ładowanie posta...

Zaczęła odpowiadać na komentarze na temat dzieci 31-latki. Użytkownicy TikToka zarzucali kobiecie, że takim postępowaniem robi krzywdę dzieciom, z których rówieśnicy wyśmiewają się w szkole.

Maja Staśko broni MamyNaObrotach
Maja Staśko broni MamyNaObrotach (twitter , twitter)

Jak to się skończyło?

Po wielu dyskusjach internautów MamaNaObrotach wyłączyła możliwość komentowania filmu, który wywołał tak dużo kontrowersji.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5