Konto dla graczy! Zgarnij 200 zł i bonusy gamingowe

Źródło zdjęć: © Adobe Stock
15.12.2023 13:30
Płatna współpraca z Bankiem Pekao S.A.

Jesień to czas najgorętszych premier na pecety i konsole. Lista najbardziej wyczekiwanych tytułów jak co roku jest długa. A to oznacza, że chcąc zaspokoić swoją fantazję, trzeba wyskoczyć z całkiem sporej kasy. Na szczęście jest sposób, by wydatki zminimalizować – to konto dla graczy.

Na co czekacie tej jesieni? Jesteście fanami rajdów, piłki nożnej, a może gier strategicznych? Wolicie produkcje rodzime czy zagraniczne? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju gry pochłaniają was wieczorami, na brak interesujących tytułów na pewno nie możecie obecnie narzekać. To naprawdę mocny rok, a więc i wybór tej jesieni jest naprawdę solidny. Co więcej, wiele, zdawałoby się niepozornych, pozycji na pewno jeszcze nas zaskoczy.

Na nudę narzekać na pewno nie można, przeciwnie, prawdopodobieństwo, że czasu na ogranie wszystkich znakomitych i długo wyczekiwanych tytułów zabraknie, jest niepokojąco wysokie. W końcu po naprawdę mocnym październiku przyszedł wcale nie gorszy pod względem liczby interesujących pozycji listopad, a i grudzień raczej w tym względzie nie zawiedzie.

Nie jest to jednak tekst z listą najciekawszych debiutów gamingowych – tę każdy z was na pewno ma już w swojej głowie. Tym razem chcemy wam podpowiedzieć, co możecie zrobić, by bez większego wysiłku nie tylko zyskać dodatkową kasę na zakup wybranych tytułów, ale też, by wasza pasja towarzyszyła wam każdego dnia, również podczas tak prozaicznych czynności, jak np. robienie zakupów. Bo kto powiedział, że takie rzeczy jak np. karta debetowa nie mogą działać na wyobraźnię?

Przekorzystne bonusy

Ciekawą ofertę dla graczy stworzył Bank Pekao. To Konto Przekorzystne dla młodych (a więc dla tych, którzy nie skończyli jeszcze 26 lat), do którego dostęp poprzez aplikację PeoPay macie o każdej porze dnia i nocy, także podczas przerwy w grze.

To konto nic nie kosztuje. I nie jest to tylko hasło marketingowe, ale łatwy do zweryfikowania fakt. Nic nie zapłacicie za prowadzenie konta i obsługę karty do konta. Bezpłatne są wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Nie ma też opłat za przewalutowanie.

Kupujecie gry w obcej walucie? Pomyślcie o karcie wielowalutowej, która gwarantuje niskie kursy i brak prowizji banku, co oznacza konkretne kwoty, które zostaną w waszych portfelach.

To nie koniec. Zakładając konto z wizerunkiem dla graczy, możecie zgarnąć do 200 zł. Zyskujecie też dostęp do naprawdę atrakcyjnych nagród. Wystarczy, że zapiszecie się do programu Mastercard Bezcenne Chwile i spełnicie kilka prostych warunków, by zgarnąć bonusy gamingowe. 8000 pkt o wartości 100 zł możecie wymienić na voucher do Steam, doładowanie do PlayStation Store czy kod cyfrowy do Xbox Live. Co więcej, każda płatność kartą Mastercard w sklepach w Polsce i w internecie jest przeliczana na punkty, które możecie wymienić na atrakcyjne nagrody.

(Adobe Stock)

Wbij wyższy level

Chcecie więcej? Wybierzcie gamingową kartę do konta – wybór grafiki jest naprawdę imponujący – i korzystajcie z apki PeoPay z własnym awatarem.

PeoPay to m.in. szybkie logowanie za pomocą odcisku palca lub rozpoznawania twarzy, podgląd salda konta i historii transakcji, łatwe płatności zbliżeniowe, dostęp do kantora Pekao24, wygodne doładowanie telefonu i zdalne kupowanie produktów banku.

Konto Przekorzystne to także tańsze zakupy – do 30 proc. w ponad 2 tys. sklepów stacjonarnych i internetowych. Możecie też zgarnąć 1500 zł za polecenie konta w programie "Polecaj przekorzystnie".

Dodatkowe korzyści? Cashback, a więc możliwość wypłaty gotówki (dowolnej kwoty np. 32,50, jeśli akurat tyle potrzebujecie) podczas płatności kartą za zakupy, także w sklepie niedaleko domu czy pracy. I dostęp do konta oszczędnościowego z atrakcyjnym oprocentowaniem 6,5 proc. w skali roku.

Załóż Konto Przekorzystne i wbij wyższy level! Więcej informacji na stronie banku.

Płatna współpraca z Bankiem Pekao S.A.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1