gaming
"I Am Jesus Christ". Polacy zrobili darmowy symulator Jezusa
FIFA 23 dostępna miesiąc przed premierą. Kolejny błąd EA SPORTS. Znamy oceny piłkarzy

FIFA 23 dostępna miesiąc przed premierą. Kolejna wpadka EA. Znamy oceny piłkarzy

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Marta MuniakMarta Muniak,31.08.2022 10:30

Po wpadce z błędem cenowym wydawać się mogło, że Electronic Arts będzie wyjątkowo czujne. Nic bardziej mylnego. EA mierzy się z potężnym wyciekiem danych. Okazuje się, że pełna wersja FIFA 23 była przez chwilę dostępna na konsole XBOX.

Electronic Arts nie ma szczęścia do FIFA 23. Niedawno przez błąd cenowy najnowszą odsłonę kultowej gry można było kupić za… 29 groszy.

Nie opadł kurz po tamtym wydarzeniu, a EA musi mierzyć się z kolejną potężną wpadką. Miesiąc przed premierą, pełna wersja gry w wersji Ultimate Edition była dostępna na konsole XBOX. Dostęp do tytułu mieli uczestnicy beta-testów FIFA, a także abonenci EA Play. Choć studio zablokowało już możliwość pobierania FIFA 23, gracze, którzy pobrali tytuł, wciąż mogą w nią grać w trybie offline.

FIFA 23 Reveal Trailer | The World’s Game

Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiło się mnóstwo przecieków dotyczących ostatniej odsłony FIFY. Choć wydawca ostrzega, ze autorzy przecieków będą ścigani, maszyna ruszyła i w sieci hula pełno leaków z gry.

trwa ładowanie posta...

FIFA 23 przecieki z gry

Najbardziej interesującą rzeczą dla fanów tytułu jest oczywiście ranking Ultimate Team z nowymi statystykami piłkarzy. Dziesiątka najlepszych graczy prezentuje się teraz następująco:

 1. Mbappe (91)
 2. Benzema (91)
 3. Messi (91)
 4. Kevin De Bruyne (91)
 5. Lewandowski (91)
 6. Ronaldo (90)
 7. Salah (90)
 8. Virgil van Dijk (90)
 9. Neuer (90)
 10. Courtois (90)


Po Twitterze krążą też oceny dla całych klubów. Tutaj przykładowo Arsenal:

trwa ładowanie posta...

Możemy też zobaczyć stroje:

trwa ładowanie posta...

Premiera FIFA 2023 zaplanowana jest na 27 września. Tytuł przejdzie do historii nie tylko dlatego, że to ostatnia odsłona serii i to w dodatku po raz pierwszy z piłkarką na okładce. Powodem będzie też cała seria fatalnych wpadek EA.

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
Komentarze (0)
arrow
Pojęcie rasy znika z "Dungeons & Dragons". Było rasistowskie