Przemysław Czarnek na spotkaniu z wyborcami w Lublinie

Czarnek o zniesieniu prac domowych. Spowoduje cmokanie w rękę Niemców

Źródło zdjęć: © @CzarnekP X
Marta Grzeszczuk,
05.02.2024 11:00

Były minister edukacji i nauki spotkał się z wyborcami w Radomiu. Przekonywał, że brak prac domowych to krok w kierunku całowania Niemców na polach szparagów.

Politycy PiS są w trakcie objazdu po kraju przed wyborami samorządowymi, które odbędą się w kwietniu. 4 lutego w Radomiu z wyborcami spotkał się poseł Przemysław Czarnek. Na spotkanie z byłym ministrem edukacji i nauki przybyło ok. 300 osób, głównie w starszym wieku.

Czarnek żyje w czasach rewolucji komunistycznej

trwa ładowanie posta...

Czarnek zaczął spotkanie od tłumaczenia zgromadzonym, że żyją w czasie rewolucji komunistycznej. Dziki najazd komunistów ponownie w Polsce zaczął się 13 grudnia 2023 r. - przekonywał. Według posła PiS: "Dzicy komuniści głoszą szczytne hasła: równość, braterstwo, tolerancja, demokracja, prawda".

Były minister podkreślił, że każda rewolucja: i ta francuska, i ta komunistyczna, każdy marksizm musi być wprowadzany siłowo. Nie doprecyzował niestety, jak łączy to stwierdzenie z faktem, że PiS stracił władzę w demokratycznych wyborach.

Czarnek o pracach domowych i cmokaniu w rękę na polu szparagów

Czarnek objaśnił również obecnym na spotkaniu pojęcie ojkofobii. Perorował: "Według badań już nawet do 20 proc. Polaków, zwłaszcza tych młodszych, cierpi na ojkofobię. Ojkofobia to jest nienawiść do polskości, nienawiść do własnego narodu". Jej emanacją ma być według posła m.in. rezygnacja przez ministrę edukacji Barbarę Nowacką z obowiązkowych prac domowych.

Poseł przekonywał, że rządzący chcą zlikwidować naukę historii najnowszej w szkole, i wrócić do "pedagogiki wstydu", żeby łatwiej było wychować idealnego pracownika do zbierania szparagów na niemieckich polach

Diagnoza Czarnka co do rzeczywistych intencji nowej ministry jest następująca: "Myślicie, że zakaz prac domowych jest dobry dla waszych dzieci? To jest dla ukształtowania tego pracownika, który będzie pięknie Niemca w rękę całował za to, że szparagi będzie mógł zbierać". Poseł zademonstrował przy tej wypowiedzi odgłosy cmokania, które ma stać się udziałem młodego pokolenia.

Źródło: radom.wyborcza.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0