janusz-korwin-mikke
Nasze sutki są złe, ale piwne brzuszki są już w porządku? Mamy dość podwójnych standardów!
Karol Wilkosz chwali się młodą żoną

Asystent Korwin-Mikkego chwali się 18-letnią żoną. Grooming czy dojrzała decyzja?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
MMU,
03.12.2021 18:37

Karol Wilkosz postanowił podzielić się zdjęciem ze swojego ślubu. Problem w tym, że on ma 29 lat, a jego żona 18.

bFZOBVcj

Karol Wilkosz to 29-letni asystent Janusza Korwin-Mikkego. To chyba mówi samo za siebie, ale dorzućmy do tego przykładowe wypowiedzi Wilkosza:

Mężczyźni są singlami, bo kobiety są lewaczkami! - Czyli co jest nie tak z płcią piękną? / K.Wilkosz

Tak, 29-letni korwinowiec nagrywa na YouTubie...

Oczywiście są to typowe dla tego środowiska poglądy i nie ma się czym ekscytować, tym bardziej poświęcać czasu na analizę tego typu tworów.

Ostatni aktywność asystenta wzbudziła jednak sporo kontrowersji, wobec czego trudno jest już przejść obojętnie.

bFZOBVcl

Jak na konserwatystę, który dużo mówi o roli rodziny, Wilkosz ustatkował się dopiero teraz, czyli koło 30-tki. Pochwalił się tym wydarzeniem na Twitterze, zamieszczając zdjęcie ze ślubu z dopiskiem: "nie ma lepszego związku niż małżeństwo kobiety i mężczyzny". Ciekawe, czy 29-latek ma jakieś porównanie...

Ale to nie opis wzbudził największe emocje, a wiek żony. Okazuje się, że Wiktoria Wilkosz ma 18 lat.

Wiek dziewczyny wzbudził ogromne kontrowersje, głównie wśród młodszej części Twittera. Twitterowiczki oskarżyły 29-latka o grooming.

Dobrze wam znany Karol Wilkosz wziął ślub z 18--latką, mając 29-lat.
Dobrze wam znany Karol Wilkosz wziął ślub z 18--latką, mając 29-lat. (Twitter.com)

Trochę po*ebana akcja bo wychodzi na to, że okres narzeczeństwa mieli, kiedy dziewczyna była niepełnoletnia.

Ludzie serio nie widzą problemu w tym, że ta dziewczyna skończyła 18 we wrześniu i w listopadzie bierze ślub z prawie 30 letnim typem czy to taki wewnętrzny dowcip jakiś?

Raczej nie chodzi o 11 lat różnicy, tylko, ze ona ma dopiero 18 lat!

A jak długo się znają? Bo jak np. 4 lata to 25 latek kręcił z 14-latką...

Typowy prawacki schemat, ogromna różnica wieku (na ten moment), żeby wychować ją po swojemu i może nawet od siebie uzależnić. Jak chce mieć takie życie to kto jej broni, ale zastanawia mnie gdzie byli jej rodzice jak 16-latka się spotykała z 27-latkiem.

No akurat grooming to poważna sprawa, jeśli prawie 30 letni facet interesuje sie nastolatką to nie jest normalna+ wiadomo, że młoda dziewczyna jest o wiele bardziej podatna na manipulację nawet jeśli się zapiera że jest dojrzała na swój wiek.

Czy Karol Wilkosz dopuścił się groomingu?

Jak czytamy w słowniku, grooming to "działania osoby dorosłej mające na celu zaprzyjaźnienie się i nawiązanie więzi emocjonalnej z dzieckiem, z intencją jego seksualnego wykorzystania; często za pośrednictwem Internetu".

bFZOBVcn

Wiktoria jest już pełnoletnia i mogła legalnie wziąć ślub. Jednak kiedy para się poznała, dziewczyna nie miała skończonych 18 lat i ten fakt budzi największe wątpliwości.

Jak małżonkowie tłumaczą w specjalnym filmie, poznali się w czasie, kiedy Wiktoria miała niespełna 17 lat i chodziła do liceum. Karol wyjaśnia, że była "bardzo dojrzała jak na swój wiek", a nawet jest "25-latką uwięzioną w ciele 18-latki", a zresztą "wiek jest tylko liczbą". To akurat typowe stwierdzenia osoby, która umawia się z dużo młodszymi dziewczynami.

Film skupia się głównie na technikaliach dotyczących ślubu. O samej relacji wiele się nie dowiedzieliśmy.

ZOSTAŁAM ŻONĄ W WIEKU 18 LAT - NASZ ŚLUB, HISTORIA POZNANIA

Dużo mocniejsze tezy para stawiała na Twitterze:

Janusz Korwin-Mikke nie byłby sobą, gdyby dorzucił trzech groszy:

W podlinkowanych wypocinach pana Janusza czytamy:

bFZOBVct

Fakt: mężczyzna biorący ślub powinien już na tyle ustawiony, by jego wybranka miała życie wygodne; 29 to na ogół nieco za mało. Fakt: kobieta powinna wychodzić za mąż w wieku 17 lat, bo kobiety dojrzewają wcześniej – ale w Polsce do tego trzeba mieć specjalne zezwolenia, a zresztą to tylko rok różnicy. Dopiero p. Karol wytłumaczył mi, że facetowi chodzi o to, że różnica wieku między nimi jest ZA DUŻA!! Nieprawdopodobne! Polska pełna jest małżeństw równolatków, które stanowią jedno z największych nieszczęść społecznych. Dziewczyna wychodzi za mąż mając 22 lata – kiedy według kryteriów z normalnych czasów byłaby uznana za starą pannę – a facet ma 23 lata, dopiero skończył studia albo dopiero nabiera umiejętności w swoim fachu, nie mają na mieszkanie, wypruwają sobie żyły płacąc za wynajem, lub mieszkają kątem u rodziców… Ale najgorsze, że za dwadzieścia lat małżeństwo się rozpada – bo ona nie jest już tak bardzo atrakcyjna, a on akurat jest w pełni męskich sił i doświadczenia.

Niczego innego po typie, który twierdzi, że wiek zgody powinien zaczynać się od pierwszej miesiączki, nie powinniśmy się spodziewać.

Wiktoria padła ofiarą groomingu?

Właściwie to trudno zająć jednoznaczne stanowisko. Na Twitterze pojawiły się głosy zwracające uwagę na rzekomą hipokryzję lewicowych środowisk. Skoro uważamy 18-letnie dziewczyny za świadome osoby, które mogą o siebie decydować, nie powinniśmy odmawiać im prawa do ślubu ze starszym mężczyzną. Traktowanie młodszych kobiet jako nieświadomych i naiwnych istot jest krzywdzące.

bFZOBVcu

Z drugiej jednak strony para poznała się, gdy dziewczyna miała ledwie 17 lat. Nie złamali prawa, ale to wciąż jest bardzo śliskie. I tak, ulubiony schemat konserwatystów jest co najmniej zastanawiający. Dużo młodszą partnerkę łatwiej od siebie uzależnić. Jeśli nie psychologicznie, to finansowo.

No i jak smutne życie trzeba mieć, żeby zamiast cieszyć się "najpiękniejszym dniem w swoim życiu", poświęcać czas na udowadnianie lewakom w internecie, że to była słuszna decyzja.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
eduardo,zgłoś
Problemem by bylo gdyby ona miała 8 lat a on 29 jak to w niektórych kulturach. Laska ma 18 lat, to 11 lat różnicy, czyli nic takiego, wiec gdzie ten problem leży?
Odpowiedz
12
like
1
dislike
zobacz odpowiedzi (1)
pfff,zgłoś
wspolczuje rodzinie
Odpowiedz
1
like
3
dislike
Wyrosłem już dawno z popierania prawicy. Dokładniej wtedy, gdy zauważyłem że skrajne prawicowe poglądy wyznają ludzie równie ograniczeni, co skrajnie lewicowe. Jednakże ten artykuł jest tak dalece obrzydliwy, stronniczy i żałosny, że aż pcha mnie spowrotem w prawą stronę... Przypominam, że zgodnie z polskim prawem, kobieta może za zgodą sądu wejść w związek małżeński już w wieku 16 lat. Jakoś nie widzę postulatów lewicy, by ten zapis usunąć oraz, by ustanowić wiek zawarcia małżeństwa kobiety na wyższym niż 18 poziomie. No chyba że tak naprawdę problemu nie ma, a to tylko obrzydliwy atak na rodzinę polityka drugiej strony...
Odpowiedz
20
like
6
dislike
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 12
Komentarze (12)
arrow
Janusz Kowin-Mikke radzi Elonowi Muskowi w sprawie autonomicznych aut i pasów bezpieczeństwa