lifestyle
Przecena Yeezy 350 z 1000zł do 139 zł? Nie, to House i ich "sneakersy z siateczki" 🤢
Korwin o wieku przyzwolenia na seks

Korwin mówi, że WIEK ZGODY powinien się rozpocząć... od pierwszej miesiączki: "Natura o tym decyduje"

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.09.2021 12:09

Korwin na czwartkowej transmisji live został zapytany o to, od jakiego wieku państwo powinno pozwalać na seks. Pan Janusz, jak to pan Janusz, musiał odpowiedzieć po swojemu. Trzymajcie się siedzeń!

bFGpdYUj

Nie trzeba nikomu przedstawiać postaci Janusza Korwina-Mikke. To człowiek, który zawsze ma coś do powiedzenia - nawet, gdy nie ma kompletnego pojęcia o czym mówi. Wypowiadał się już chyba na wszystkie tematy. Chociażby w czasach, gdy był europosłem, wykonywał gesty, które ostatnio mogliśmy zobaczyć w nazistowskich Niemczech.

Korwin w czwartek został zapytany o wiek zgody

Na swoim kanale "Krul TV" podczas czwartkowej transmisji na żywo, Janusz odpowiadał na pytania widzów. W jednym z nich została poruszona prosta, ale zarazem ważna dla młodych osób kwestia: Czy wiek zgody [na seks] powinien zostać podwyższony, obniżony, czy nic się w tej kwestii nie powinno zmienić?

Odpowiedź lidera Konfederacji? Ogólnie to miałaby o tym zdecydować natura - dziewczyny powinny móc uprawiać seks, gdy zacznie im się miesiączka. Nie wierzycie, że Korwin powiedział coś takiego? Pff, ten człowiek pije cukier z dodatkiem herbaty - więc te słowa naprawdę musiały paść:

12-13 lat to dobry czas na seks?

No chyba nie. Pamiętajcie o tym, że pierwsza miesiączka, jak trafnie zauważył Koroluk, może się zdarzyć nawet w wieku 8 lat. Czy Korwin naprawdę chce, aby takie młode osoby mogły współżyć?! Czy może po prostu, jak stary dziadek, nie myśli kompletnie o tym, co mówi.

Obecnie wiek zgody w Polsce wynosi 15 lat - mniej więcej jest to taki sam wiek jak w pozostałych krajach Europy. Jak przekazuje portal The Week: "większość krajów Bliskiego Wschodu nie ma ustalonego wieku przyzwolenia, ale wymaga, aby para była w związku małżeńskim". To brzmi trochę tak, jak założenia Korwina…

Powinniśmy patrzeć też na dojrzałość psychiczną

Janusz Korwin-Mikke zapomniał o jednej rzeczy: to, że ktoś dostał pierwszą miesiączkę, nie oznacza, że jest dojrzały emocjonalnie i psychicznie. Ja mam możliwość skoczenia na motorze przez kanion, ale czy powinienem? Nie. To samo tyczy się wieku pozwolenia.

bFGpdYUl

Ktoś może być gotowy fizycznie na seks, ale nie oznacza to od razu, że pod względem psychicznym jest na to przygotowany w takim samym stopniu. Dlatego właśnie państwo reguluje takie rzeczy.

Chociażby z tego względu potrzebujemy edukacji seksualnej w szkołach. Jak myślicie, dlaczego młodzież w IV klasie podstawówki ma WDŻ? Bo wtedy należy ich powoli przygotowywać na zamiany, które mogą zajść w nich i ich ciałach oraz edukować o tym, co można a czego nie. No ale według Korwina wszystko powinno zależeć od fizyczności, bo… on tak uważa.

Boje się o wiek przyzwolenia dla chłopców. Znając Korwina, mogłaby tu paść bardzo niska cyfra. Po takiej osobie można spodziewać się wszystkiego....

bFGpdYUn

To nie pierwszy raz, gdy Korwin mówi o pedofilii

W przeszłości pojawiły się podobne wypowiedzi Korwina, które też wzbudzały kontrowersje. Według jego tweeta z marca: lepiej jest pozwalać pedofilom gwałcić dzieci, aniżeli "wpajać strach przed pedofilami".

Korwin wolał w przeszłości, aby pedofil poklepał jego córkę po pupie, "niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego". Ogólnie też powiedział wiele innych słów o pedofilii, które są złe i szkodliwe:

bFGpdYUt

Z tą pedofilią mocno się przesadza

Lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie

Póki nikt nie mówił o pedofilii, nie było pedofilii

I taki właśnie człowiek jest w sejmie. Jakieś pytania?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Miroslaw,zgłoś
Korwin-Nike to człowiek chory i zamiast ludzie czytać jego chore wypowiedzi powinni go zgłosić do psychiatry żeby go leczyli z tych chorych urojeń. Pytam jak można poblikowac wypowiedzi chorych ludzi.
Odpowiedz
4
like
3
dislike
Komentarze (1)
arrow
Fanatyk McDonald's od 50 lat codziennie je Big Maki. Robi wrażenie!