seks
"Ród smoka". Emily Carey bała się scen intymnych. "Miałam 18 lat"
Elle Muirhead

Założyła prezerwatywę na nogę, by udowodnić, że żadna osoba nie powinna odmawiać zabezpieczenia

Źródło zdjęć: © Elle Muirhead, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,14.05.2022 13:00

Ta TikTokerka postanowiła utrzeć nosa wszystkim osobą z penisami. Queerowa pracownica sklepu dla dorosłych założyła na nogę prezerwatywę, by udowodnić, że zabezpieczenie jest najważniejsze.

bGxQefyr

Dobry seks, to bezpieczny seks i wie o tym każdy, kto wie cokolwiek o edukacji seksualnej. Sprawa nie zawsze jest jednak taka oczywista i prosta. Zdarza się np., że jedna ze stron nie chce użyć zabezpieczenia.

W tym newralgicznym i zapewne dość trudnym momencie wkracza ta TikTokerka. W swoim filmie postanowiła udowodnić, że żadna osoba nie powinna odmówić zakładania prezerwatywy.

Założyła prezerwatywę na nogę, by utrzeć nosa mężczyznom z dużym ego

Elle Muirhead, czyli queerowa pracownica sklepu dla dorosłych, stwierdziła, że udowodni wszystkim osobom z penisami, że nie mają absolutnie żadnej wymówki, by odmówić zakładania prezerwatywy.

bGxQefyt

Możemy zobaczyć, jak Elle powoli naciąga na swoją stopę - i chwilę później nogę - prezerwatywę. W filmie widać też najczęstsze argumenty, które pojawiają się, gdy osoby z penisami nie chcą zakładać zabezpieczenia np. "penis jest zbyt duży" czy "to nie chce wejść".

trwa ładowanie posta...

Prezerwatywy są ważne

Prezerwatywa ostatecznie wygląda jak lateksowe podkolanówki, bo Elle udaje się naciągnąć ją aż za kolano. Dziewczyna robi to wszystko po to, by udowodnić, że nie ma absolutnie żadnego argumentu, który mógłby nas odwieść, od zakładania zabezpieczenia przed stosunkiem.

bGxQefyv

Przypomnijmy może jeszcze, że jeśli ktoś odmawia podczas zbliżenia założenia prezerwatywy i nie czujecie się z tym komfortowo, to nie powinniście się na taki stosunek zgodzić.

Przede wszystkim w tak intymnej sytuacji powinniście czuć się bezpiecznie, a prezerwatywy właśnie to poczucie mogą wam zagwarantować. Poza tym chronią przed wieloma chorobami, więc naprawdę warto o nich pamiętać.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
„Wszystkim osobą z penisami” czy do pisania dla Vibez wymagana jest chociażby podstawówka? Już nawet nie mówię, że na „osoby z penisami” mówi się po prostu „mężczyźni”, ale na fakt, że autorzyna nie widzi różnicy między „osobą”, a „osobom”
Odpowiedz
3
like
2
dislike
Komentarze (1)
arrow
Cara Delevingne oddaje swój orgazm nauce. Robi to dla kobiet