Recenzja randek na Tinderze

Wystaw recenzję swojej randce na Tinderze. Dajesz 5 czy 0 gwiazdek?

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,16.03.2023 08:30

Idziecie na randkę z Tindera i okazuje się, że osoba, z którą się spotkaliście, w ogóle nie wygląda jak na zdjęciach, a do tego dziwnie się zachowuje? Wyobraźcie sobie, że na Tinderze możecie wystawić jej teraz recenzję i ocenić ją w skali od 0 do 5. TikTok prezentujący tę opcję ma już 4 mln wyświetleń.

Bezpieczeństwo w trakcie używania aplikacji randkowych to podstawa. Dlatego przed spotkaniem sprawdza się social media osoby, którą jesteśmy zainteresowani, a na randki chodzi się w miejsca publiczne. Nie można oczywiście też wtedy zapomnieć o udostępnieniu naszej lokalizacji bliskiej nam osobie.

To nie zmienia faktu, że i tak można zostać albo zghostowanym, albo trafić na kogoś, kto lubi cushioning - jeśli nie wiecie, co oznaczają te słowa, to zapraszam do zapoznania się ze słownikiem od Tindera. Czy to całe randkowanie nie byłoby jednak o wiele prostsze, gdyby na profilu danej osoby można było zamieszać o niej opinie? Właśnie takie rozwiązanie z Tindera zaprezentowano w jednym z TikToków.

Zrecenzuj swoją randkę z Tindera

Na filmie z TikToka zamieszczonym przez konto "Channel Everything" możemy zobaczyć "nową" opcję na Tinderze. Dziewczyna pokazuje chłopakowi, że teraz może wystawić swojej randce ocenę, która potem wyświetla się w formie gwiazdek przy profilu tej osoby. Wiecie, trochę tak, jakbyście oceniali restaurację na Facebooku czy w Google po tym, jak zjedliście w niej posiłek.

Dodatkowo poza przyznaniem kilku gwiazdek, można też szerzej podzielić się swoimi wrażeniami z randki czy kontaktu z osobą, z którą się rozmawiało. Chociażby po to, by ostrzec kogoś przed jakimiś zachowaniami danej osoby. Filmik z TikToka ma już ponad 4 mln wyświetleń, a ludzie w komentarzach zachwycają się tym rozwiązaniem. Są też oczywiście tacy, którzy już panikują, że ich niezbyt ciekawe zachowania wyjdą na jaw...

trwa ładowanie posta...

Czemu recenzja randek z Tindera byłaby świetną opcją?

Niestety, nie ma żadnych oficjalnych informacji dotyczących tego, że taka opcja rzeczywiście jest dostępna na Tinderze. Film z TikToka jest zapewne jednym z wielu coraz popularniejszych deepfake’ów.

Nie zmienia to jednak faktu, że Tinder poważnie powinien rozważyć wprowadzenie takiej opcji. W końcu dzięki informacjom zwrotnym można by się było dowiedzieć, czy dana osoba np. nie oszukuje i nie podaje się za kogoś, kim nie jest. Dziewczyny, które dostają dick picki, również byłyby z pewnością bardzo wdzięczne za takie ostrzeżenie.

Jasne, wymagałoby to pewnej pracy i trzeba by było jakoś ograniczyć możliwość recenzowania np. poprzez udostępnianie tej opcji tylko, jeśli zostaniemy z kimś sparowani. Jednak wydaje mi się, że jest to rozwiązanie warte rozważania. W końcu bezpieczeństwo w trakcie randkowania jest najważniejsze, prawda?

Źródło: TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
mlodywwa,zgłoś
Dla mnie to absurd, totalna aberracja. Wprowadzenie takiego rozwiazania zapewni odpływ z 30% użytkowników. Prywatnosc jest w tego typu serwisach absolutnym priorytetem.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się