zdrowie
Nikita w końcu to zrobiła. Po włosach przyszedł czas na usta
Bryan Johnson i jego syn Talmage

Wydaje 2 mln dol. rocznie na wieczną młodość. Teraz robi wlewy z krwi syna

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,27.05.2023 16:39

Bryan Johnson, centymilioner z Doliny Krzemowej, który wydał fortunę na różne zabiegi mające na celu utrzymanie młodego ciała, znalazł kolejny sposób na zachowanie witalności. Wstrzykuje sobie teraz krew swojego nastoletniego syna.

Rodzice często proszą swoje nastoletnie dzieciaki o zmycie naczyń lub wyrzucenie śmieci. Jednak mulimiliarder Bryan Johnson poprosił swojego 17-letniego syna o wyjątkowo nietypową przysługę.

Jak donosi Bloomberg, 45-letni Johnson zwerbował niedawno swojego 17-letniego syna Talmage'a i 70-letniego ojca Richarda, aby dołączyli do niego w trójpokoleniowej wymianie krwi. W kwietniu "krwawe trio" odwiedziło Resurgence Wellness, futurystycznie wyglądające spa medyczne w Arlington w Teksasie.

trwa ładowanie posta...

Miliarder robi wlewy z krwi nastoletniego syna

Bryan Johnson i jego syn Talmage - nazywany przej ojca swoim "krwawym chłopcem" - opublikowali film, na którym każdemu z nich pobierany jest litr krwi. Jest ona dzielona na części - płynne osocze, czerwone krwinki, białe krwinki i płytki krwi - zanim krew nastolatka zostanie wprowadzona do żył ojca.

Will My Son’s Blood Make Me Younger?

W międzyczasie litr krwi Bryana Johnsona jest pompowany dla jego 70-letniego ojca Richarda. Na nagraniu Johnson wskazuje na pojemnik ze swoją świeżo pobraną krwią i mówi "kolor jest ładny, nieskazitelny" - zanim zostanie wstrzyknięta jego ojcu. Dla niego jest to "jak wygrana na loterii".

trwa ładowanie posta...

FDA nie zatwierdza tej metody

Johnson twierdzi, że jego system jest oparty na dowodach. Jednak naukowcy od dawna sceptycznie podchodzą do idei transfuzji krwi w celu zachowania młodości.

W 2019 r. FDA (Agencja Żywności i Leków) ostrzegła, że infuzje osocza od młodych dawców "nie mają udowodnionych korzyści klinicznych" w przypadku chorób związanych z wiekiem lub innych chorób u ludzi. Warto więc zastanowić się dwa razy przed wstrzyknięciem sobie litra cudzej krwi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Nie widze.,zgłoś
W tym nic zlego. Ciekawe tylko jak na to patrzy Stworca. Poblazliwie czy z niepokojem ze czlowiek zaczyna sie w niego " bawic " . Wszak jest napisane Bibli ze czlowiek zawsze bedzie tylko cialem a jego zycie bedzie trwalo 120 lat. Zobaczymy czy sie wkurzy czy usmiechnie.
Odpowiedz
0like0dislike
Ludzie się starzeją ze względu na linearne postrzeganie czasu.
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (2)
arrow
Jaś Dąbrowski reklamuje lek na autyzm? Bank komórek macierzystych lubi to