trendy
Burza na TikToku. "Nie chcę, żeby mój syn szukał pracy"
Niemiecki Burger King

Whooper z kiełbasą i czekoladą. Menu w niemieckim Burger Kingu to gastrohorror

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.05.2022 17:30

Internet obiegły zdjęcia nietypowych zestawów w niemieckim Burger Kingu. Jajko z bananem? Marmolada z ogórkami? Lody truskawkowe i frytki? Tłumaczymy, o co w tym chodzi.

W połowie maja internet obiegły zdjęcia produktów z niemieckiego Burger Kinga. Zdjęcia kanapek raczej nie wywołują ślinotoku. Wręcz przeciwnie - kto miałby ochotę zjeść Whoopera, w środku którego znajdują się tort z wołowiną, oliwki z lodami waniliowymi, currywurst z marynowanym śledziem, bita śmietana z korniszonami albo paluszki rybne z musem jabłkowym?

Menu niemieckiego Burger Kinga zdziwiło anglojęzycznych użytkowników Twittera, spośród których wielu uwierzyło, że Whooper z kiełbasą i czekoladą istnieje naprawdę. Niektórzy internauci byli przekonani, że za dziwnymi potrawami kryje się jakaś akcja marketingowa. Prawda leży pośrodku - nietypowych kanapek można było naprawdę spróbować, ale tylko przez jeden dzień i tylko w jednej restauracji.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Dziwny burger dla kobiety w ciąży

Z okazji Dnia Matki spełnimy twoje ciążowe zachcianki, czytamy na blogu niemieckiego Burger Kinga. Z ankiety, którą przeprowadziliśmy wśród przyszłych mam na temat głodu w trakcie ciąży wynika, że apetyt w trakcie ciąży jest normalny i nie ma sensu z nim walczyć. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na coś słodkiego, czy słonego, czy na jedno i drugie, nie będziesz samotna w swoich zachciankach.

trwa ładowanie posta...

Prezent na Dzień Matki

Jak możemy się dowiedzieć na stronie marki, niemiecki Burger King z okazji Dnia Matki wypuścił Pregnancy Whoppers (tłum. Ciążowe Whoopery). Są to kanapki z nietypowymi kombinacjami składników. Zestawy można było zamówić za darmo w dniu 8 maja wyłącznie w lokalu Burger King w Tempelhofer Damm w Berlinie.

Według badań Burger Kinga trzy dziwaczne kombinacje składników do burgerów, które rzekomo cieszyły się największą popularnością wśród przyszłych mam, to: marmolada i pikle, paluszki rybne i mus jabłkowy oraz currywurst i śledź marynowany.

Die Schwangerschafts-Whopper I Burger King

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
ChatGPT jeszcze potężniejszy. Uzyskał dostęp do internetu