trendy
MUSISZ znać te darmowe programy i aplikacje do montowania filmów 🎥
Roboty erotyczne

Walentynki z robotem erotycznym? Coraz więcej młodych jest na "tak"

Źródło zdjęć: © Pexels
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.02.2021 14:08

Jaki jest sposób na samotność i słabe powodzenie na Tinderze? Rośnie odsetek osób, które nie tylko rozważyłyby randkę z erotycznym robotem, ale i pójście z nim do łóżka. Sprawdźcie wyniki badań!

bDUviknD

Firma Kaspersky (tak, oni są od oprogramowania) przeprowadziła badanie na grupie 1000 Niemców w wieku od 16 do 30 lat. Ankieterzy chcieli się dowiedzieć, jak rozwój technologii wpływa na życie miłosne młodych ludzi.

Co czwarty badany stwierdził, że jest otwarty na związek z robotem wyposażonym w sztuczną inteligencję. Ponadto wyniki badania wykazały, że 25% badanych może sobie wyobrazić zakochanie się w robocie, który będzie zaprogramowany tak, by spełniać potrzeby swojego ludzkiego partnera.

bDUviknF

Sztuczna inteligencja receptą na samotność?

Jedna czwarta badanych rozważyłaby seks z humanoidalnym robotem (przy czym odsetek mężczyzn był niemal dwukrotnie wyższy niż kobiet). Prawie jedna trzecia badanych uważa, że sztuczna inteligencja pomoże im znaleźć idealnych ludzkich partnerów, a 27% badanych jest przekonanych, iż relacje stworzone przy udziale sztucznej inteligencji mogą trwać dłużej.

– Relacje ze sztuczną inteligencją są nadal marginalnym zjawiskiem w społeczeństwie i istnieje tylko kilka badań na ten temat – powiedziała Anne Mickler, przedstawicielka rosyjskiej firmy, dodając: – Kaspersky uważa, że taki stan badań musi się zmienić. Chcielibyśmy rozpocząć dialog na temat tego, jakie konsekwencje kulturowe niosą relacje z różnymi formami sztucznej inteligencji.

Niemal 30% ankietowanych stwierdziło, że mogłoby kochać wersję swojego byłego lub zmarłego partnera, która znajduje się "zapisana" w wirtualnej chmurze.

Ex Machina Official Teaser Trailer #1 (2015) - Oscar Isaac, Domhnall Gleeson Movie HD

Jeśli chcecie poznać więcej badań na temat branży robotów erotycznych, sprawdźcie tekst o tym, dlaczego seks z maszynami to już nie fikcja, a rzeczywistość.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Darmowy deser za 75 dolarów prosto z NY? Takie rzeczy tylko dla posiadaczy Samsungów Galaxy Z